• Polski
  • English
  • Русский
  • Čeština
PRZECHOWALNIA WYSZUKIWANIE 

Aktualności

NADRUK FLEXO - 25 października 2019

Nadruk flexo na indywidualne zamówienia

Kakado oferuje usługę zadruku w technologii flexo na indywidualne zamówienia klientów. Technika ta jest uniwersalna i umożliwia realizację druku na szerokiej gamie zróżnicowanych podłoży. Wykorzystanie nowoczesnej technologii pozwala na zachowanie wysokich standardów jakości, które są dla nas priorytetem przy świadczeniu usług i sprzedaży produktów.

Niskie koszty flexodruku sprawiają, że świetnie sprawdza się on tak w przypadku wysokich, jak i niskich nakładów, w tym spersonalizowanych zamówień. Dzięki temu jest on doskonałą alternatywą dla offsetu.

Koszt zadruku już od 1.4 zł / kg + koszt matrycy i papieru

Oferujemy nadruk flexo w opcji 1 lub 2 kolory, z możliwością umieszczenia na podłożu zarówno unikalnego logo, oznaczenia recyklingu / wersji eko i innych znaków. Dostępny jest też zadruk całej wstęgi papieru na dany kolor.

Zadrukowana rola na życzenie Klienta docinana jest do formatu. Dodatkowo istnieje możliwość ryzowania w papier pakowy / kraft.

Szerokość max. roli: 80 cm

Średnica max. roli: 75 – 80 cm

Możliwe do zastosowania także uszlachetnienia druku, które pozwalają stworzyć unikatowy produkt, wyróżniający się na tle konkurencji. Różnorodność procesów technologicznych uszlachetniających flexodruk pozwala nadać mu dodatkowe walory oraz zabezpieczyć wydruk.

Zadruk wykonywany jest na papierze oferowanym przez nas lub dostarczonym przez Klienta (konieczność wykonania próby).

Dostępne opcje podłoża:

– zadruk bibuły – zakres gramatur 17 – 22 gsm

– zadruk półpergaminu – zakres gramatur 25 – 50 gsm

– zadruk papieru – zakres gramatur 50-120 gsm

czytaj więcej...

FOOD CONTACT - 21 października 2019

NOWOŚĆ W OFERCIE – PAPIERY I KARTONY FOOD CONTACT

Od niedawna oferujemy asortyment papierów i kartonów typu Food Contact, przeznaczonych do bezpośredniego kontaktu z produktami spożywczymi.

Są one dostępne w różnych wersjach – do zastosowań zimnych i gorących, w zróżnicowanej gamie 10 kolorów i kilku gramaturach (120 oraz 370 g/m2). Food Contact Hot może być wykorzystywany również do pieczenia i odgrzewania produktów, zarówno w tradycyjnych piekarnikach, jak i mikrofalówkach (odporność na temperaturę do 220°C). Dostępna jest także opcja papieru oraz kartonu z barierą tłuszczoszczelną.

Nasza oferta to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na zrównoważone rozwiązania w zakresie opakowań. Gama Food Contact to produkty całkowicie naturalne i ekologiczne, przyjazne środowisku. Wykonane są w 100% z czystej celulozy, spełniają normy biodegradowalności (zgodnie z normą EN 13432), nadają się również do recyklingu i kompostowania.

Główne zastosowania: opakowania fast-foodów i posiłków przeznaczonych na wynos, jednorazowe tace i naczynia, składane opakowania na żywność, formy do pieczenia.

Produkty z linii Food Contact spełniają wszystkie wymagania dotyczące pakowania i przechowywania żywności, zapewniając jej naturalny smak oraz gwarantując zachowanie wszelkich wartości odżywczych.

Dodatkowo, wykazują doskonałe właściwości pozwalające na dalsze ich przetwarzanie oraz zadruk w różnych technikach: litograficznej, offsetowej i fleksograficznej.

czytaj więcej...

Nowy rozmiar magnesów samoprzylepnych do pudełek - 23 marca 2016

Pojawiły się nowe rozmiary magnesów samoprzylepnych – grubość 2 mm.

Magnesy o takiej grubości używane są do pudełek i akcesoriów reklamowych.

Magnesy samoprzylepne rożne rozmiary.

Ceny na telefon +48 32 761 57 15

czytaj więcej...