Akcesoria reklamowe, tektura introligatorska Częstochowa

Strona główna > Akcesoria reklamowe, tektura introligatorska Częstochowa

Rozwiń swoją firmę w Częstochowie, Blachowni, Rędzinach, Poczesnej i okolicy dzięki materiałom poligraficznym Kakado!

Wszystko, czego potrzebujesz, dostaniesz w jednym miejscu 

Kiedy rynek sprzedaży internetowej rozwija się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, pomyśl o tym, jak wyróżnić się spośród konkurencji. Może jesteś właścicielem drukarni lub agencji reklamowej i chcesz zagwarantować swoim klientom najwyższą jakość swoich usług? Być może jesteś artystą, który przykłada wagę do materiałów, na których pracuje? A może myślisz o założeniu swojego sklepu online i chcesz mieć pewność, że sprzedaż wysyłkowa będzie bezpieczna dzięki dobrej jakości opakowaniom kartonowym?

Akcesoria introligatorskie – Częstochowa

Częstochowa to jedno z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Tak jak Ty, chcemy być częścią tego procesu. W naszej ofercie oprócz opakowań kartonowych znajdziesz między innymi różnorodne akcesoria introligatorskie. Częstochowa, Blachownia, Rędziny, Poczesna i okolice to jedno z wielu miejsc w Polsce i na świecie, w którym możesz skorzystać z naszych usług. Naszymi stałymi klientami są między innymi firmy z Niemiec, Holandii, Belgii, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii, Finlandii oraz Rosji. Nasza oferta spodoba Ci się, jeżeli mierzysz wysoko i cenisz producentów, którzy działając lokalnie, są jednocześnie cenieni poza granicami naszego kraju. 

KartonyColoresKakado E1609279369983 300x244

Potrzebujesz wysokiej jakości materiałów do druku? Wiemy wszystko o poligrafii 

W Częstochowie, Blachowni, Rędzinach prężnie działa wiele drukarni, których właściciele codziennie dbają o najwyższą jakość usług. Jeżeli jesteś jednym z nich, z pewnością wiesz, jak istotna jest jakość materiałów używanych do druku. W naszej ofercie znajdziesz papiery poligraficzne, offsetowe, kredowe i satynowane, na których wydruk będzie doskonale widoczny i trwały. Jeżeli zajmujesz się poligrafią i ważna jest dla Ciebie ekologia, zapoznaj się z ofertą ekologicznych papierów i kartonów makulaturowych. Dzięki nim możesz przyciągnąć wciąż powiększającą się rzeszę klientów, którzy starają się dokonywać przyjaznych środowisku wyborów. 

Nasza oferta skierowana jest również do agencji reklamowych. Pamiętaj, że chwytliwa treść i dobry design to nie wszystko. Zadbaj również o najwyższej jakości materiały.

Coś dla branży gastronomicznej w Częstochowie – kartony i papiery Food Contact 

Niemal każdy lokal gastronomiczny w Częstochowie, Blachowni czy Rędzinach oferuje dzisiaj sprzedaż na wynos. Specjalistyczne papiery i kartony Food Contact są odporne na tłuszcz i pozwalają na bezpieczne pakowanie żywności. Gorącą żywność można zapakować w pudełka lub tace wykonane z Food Contact Hot – odpornych na temperaturę papierów i kartonów. Z kolei papiery i kartony Food Contact Cold nadają się także do pakowania żywności mrożonej. Częstochowa to miasto, w którym z pewnością wielu restauratorów szuka najlepszej możliwości pakowania posiłków. Specjalistyczny papier to o wiele lepsze rozwiązanie niż nieekologiczny i niezdrowy plastik! 

Tekst w pięknej oprawie – akcesoria introligatorskie 

W Częstochowie nierzadko odbywają się konferencje, a studenci oprawiają swoje prace dyplomowe, żeby otrzymać oprawiony dyplom. Jeżeli oferujesz usługi introligatorskie, w naszej ofercie znajdziesz wszystkie potrzebne akcesoria introligatorskiespecjalistyczne kleje, listwy, metalowe narożniki i clipy. Z pewnością przydadzą Ci się ozdobne papiery i kartony. Jeżeli potrzebujesz maszyn introligatorskich – jesteśmy ich producentem.

Oferujemy materiały wysokiej jakości, o czym świadczą liczne certyfikaty i opinie naszych klientów w całej Polsce i Europie. Jeżeli chcesz zaoferować klientom usługi najwyższej jakości, zapoznaj się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że znajdziesz w niej wszystko, czego potrzebujesz.