Akcesoria do zamykania i mocowania

Strona główna > Akcesoria reklamowe > Akcesoria do zamykania i mocowania

 

W sprzedaży posiadamy liczne akcesoria do zamykania przesyłek, paczek i mocowania elementów takich, jak np. karty płatnicze lub podarunkowe.

Nasze artykuły do zamykania gwarantują dobre zabezpieczenie przesyłki na czas transportu, są przy tym ekonomiczne i ekologiczne. Plomby samoprzylepne stosowane są do zamykania pudełek (w tym opakowań spożywczych i farmaceutycznych). Dostępne są w kształcie okrągłym, wykonane z transparentnej folii. Na zamówienie oferujemy też plomby w innych kształtach oraz kolorach, nieprzeźroczyste.

Plomby samoprzylepne pozwalają na łatwe, szybkie i proste zabezpieczenie każdego opakowania. Pozostałe akcesoria do zamykania i mocowania obejmują żelki – kropki klejowe oraz taśmę klejącą opakowaniową.

Żelki klejowe to elementy mocujące, które zapewniają łatwe, szybkie i czyste łączenie elementów. Stanowią nowoczesną technologię alternatywną dla tradycyjnych klejów oraz silikonu. Dodatkowo są one atrakcyjne cenowo.

Żelki klejące wykonane są z kleju termotopliwego, naniesione na dwustronnie silikonowany papier. Bezwonne i bezbarwne, gwarantują ekonomiczne wykorzystanie całej powierzchni klejącej.

Oprócz podstawowych żele klejowych na specjalne zamówienie są dostępne inne wymiary, lepkości i ilości kropek oraz paski żelowe.

Oferujemy również taśmę opakowaniową, w tym m.in. nowość – całkowicie przyjazna środowisku taśma papierowa z klejem skrobiowym. Jest ona wykonana w całości z naturalnych surowców – jej składnikami są papier, klej ziemniaczany i woda, nie zawiera żadnych sztucznych tworzyw i chemikaliów. W pełni nadaje się do recyklingu.

Sprzedajemy również taśmę samoprzylepną papierową z nadrukiem, z klejem mocnym i tradycyjnym. Jest ona na zimno, gorąco, światło i wilgoć, a ponadto pozwala na łatwe zauważenie ingerencji w zamknięcie paczki.