Papiery kraft

Strona główna > Papier i kartony > Papiery kraft

 

Oferujemy papiery typu kraft brązowe i białe, gładkie i prążkowane. Papier kraft przeznaczony jest do produkcji jako surowiec na torebki, torby i opakowania. Kraft biały jest dostępny w gramaturach od 70 do 150 gsm i wytwarzany z mieszanych włókien celulozy, co ma na celu wzmocnienie wytrzymałości oraz poprawę jakości nadruku. Kraft ten dostępny jest z certyfikatem FSC.

Papier kraft brązowy (niebielony) jest wykonany w 100% z celulozy, dzięki czemu jest całkowicie ekologiczny. Cechuje się doskonałą wytrzymałością. Te same cechy posiada brązowy kraft prążkowany, na którego powierzchni widoczne są prążki nadające mu charakterystyczny wygląd.

Do czego przeznaczony jest papier siarczanowy?

Papier siarczanowy, czyli papier kraft w naturalnym brązowym kolorze idealnie nadaje się do pakowania każdego rodzaju towarów. Wykorzystywany jest do produkcji torebek, toreb zakupowych i prezentowych oraz opakowań, również w przemyśle spożywczym oraz farmaceutycznym. Może służyć jako owijka, wypełniacz paczek czy przekładki przemysłowe (np. produkcja szkła lub aluminium). W ofercie mamy także papier kraft maskujący lakierniczy, który jest wykorzystywany w lakiernictwie samochodowym do zabezpieczenia i ochrony przed zabrudzeniem szyb czy elementów karoserii. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy umieszczony na naszej stronie.