Materiały introligatorskie oraz poligraficzne Kędzierzyn-Koźle

Strona główna > Materiały introligatorskie oraz poligraficzne Kędzierzyn-Koźle

Jesteś mieszkańcem Kędzierzyna-Koźla i nie potrafisz w swoim otoczeniu znaleźć papierów, kartonów czy akcesoriów reklamowych dobrej jakości? Przychodzimy ci z pomocą, oferując najlepszej jakości materiały. Sprawdź, co wyróżnia KAKADO od pozostałych firm!

Dlaczego warto skorzystać z papierów i kartonów od KAKADO?

W naszej ofercie znajdziesz papiery w wielu rodzajach. Są to papiery poligraficzne, makulaturowe ekologiczne, food contact, krafty białe i brązowe, półpergaminy i bibuły .

Posiadamy papiery samokopiujące, które sprawią, że gdy będziesz chciał wystawić oryginał dokumentu, to wystawisz również kopię. Jeżeli prowadzisz biznes w Kędzierzynie-Koźlu, to oferujemy ci papiery samoprzylepne, które będziesz wykorzystać do produkcji etykiet reklamujących Twoją firmę. To też świetne rozwiązanie, gdy organizujesz wydarzenie w Kędzierzynie i chcesz zrobić promocję – takie naklejki mogą być rozdawane w formie wlepki.

Jeżeli leży Ci na sercu ekologia, to również nie zostawiamy Cię z niczym i oferujemy papier ekologiczny o różnej gramaturze. Możesz go wykorzystać do wypychania paczek z towarami (zamiast szkodliwej folii bąbelkowej czy plastikowych wypełniaczy). Biały karton ekologiczny może służyć jako opakowanie prezentowe. Posiadamy również przekładki z tektury litej makulaturowej, które świetnie się sprawdzą do rozdzielania towarów na paletach.

KartonyColoresKakado E1609279369983 300x244

Zajmujesz się usługami marketingowymi w Kędzierzynie Koźlu? Mamy coś dla Ciebie!

Dla firm zajmujących się PR, marketingiem mamy również materiały, które uatrakcyjnią identyfikację wizualną waszej firmy – akcesoria reklamowe. Możesz je wykorzystać jako prezenty po szkoleniach czy różnego rodzaju. Możecie je również wykorzystywać w pracy biurowej. Posiadamy kieszonki samoprzylepne  rzepy, plomby, magnesy i inne akcesoria do zamykania pudełek, a także akcesoria introligatorskie. Do najpopularniejszych należą nity i śruby – metalowe i plastikowe, o różnych rozmiarach i kolorach.

Posiadamy w ofercie uchwyty na długopisy, które sprawią, że twój długopis zawsze znajdzie się w zasięgu ręki. Oferujemy je zarówno w wersji mocowanej nitami, a także samoprzylepnej. Mieszkańcom Kędzierzyna-Koźla oferujemy również kolorowe gumki introligatorskie zwiększające bezpieczeństwo teczek. Nasza oferta obejmuje też akcesoria do prezentacji w postaci kółek zawieszkowych, zawieszek samoprzylepnych oraz kiwaków do wobblerów.

Co sprawia, że warto skorzystać z usług KAKADO?

Przede wszystkim kierujemy się dobrem klienta. Tworząc materiały od 30 lat, zawsze stawialiśmy na profesjonalizm. Staraliśmy się przygotowywać produkty o najwyższej jakości, z których klienci będą mogli korzystać latami. O naszej marce przekonały się już tysiące firm, nie tylko z Polski, lecz również z rynków europejskich. Zamówienia są przez nas realizowane w ekspresowym tempie, więc jako mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla będziesz mógł tego doświadczyć.

Zaufali nam nie tylko indywidualni klienci, przedsiębiorcy, lecz również instytucje, urzędy i artyści, którzy chcieli poprawić jakość oraz efektywność pracy.