Uchwyty na długopis

Strona główna > Akcesoria reklamowe > Uchwyty na długopis

 

Oferujemy uchwyty na długopisy plastikowe samoprzylepne oraz metalowe – samoprzylepne i mocowane za pomocą nitów grzybkowych. Plastikowe uchwyty do długopisów posiadamy w wersji regulowanej, z miękkiego plastiku, który dzięki temu dopasowuje się do grubości długopisu. Uchwyt ten może zmieścić artykuły piśmienne o średnicy 10 mm. Charakteryzuje go mocny klej, który sprawia, że uchwyt plastikowy świetnie trzyma się określonej powierzchni. Oprócz standardowych kolorów (białe, czarne i transparentne), dostępne są także na specjalne zamówienie uchwyty na długopis w kolorze żółtym, zielonym, czerwonym, niebieskim i pomarańczowym.

Uchwyty metalowe mocowane na nit na specjalne zamówienie są też dostępne w wersji obracanej lub wsuwanej. Standardem jest natomiast opcja pionowa i pozioma. Zasadniczo uchwyty te oferujemy w kolorze srebrnym, aczkolwiek istnieje opcjonalnie możliwość zamówienia koloru złotego, a nawet innych (przy dużych zamówieniach).

W jakim celu używa się uchwytów na długopis?

Uchwyty metalowe przeznaczone są nie tylko do mocowania długopisów, ale również do mocowania ołówków, flamastrów i markerów, ponieważ są wyposażone w sprężynkę, która dostosowuje się do średnicy artykułów piśmienniczych. Są to akcesoria reklamowe, których używa się głównie w segregatorach, teczkach, folderach, artykułach reklamowych i konferencyjnych czy clipboardach. Najczęściej spotkać je można na szkoleniach, konferencjach, w szkołach, biurach i magazynach. W praktyce najlepiej sprawdzają się uchwyty metalowe ze sprężynką z uwagi na ich dużą elastyczność i wytrzymałość. Zapraszamy do składania zamówień! W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub poprzez formularz umieszczony na naszej stronie.