Materiały i usługi poligraficzne Bytom

Prowadzisz firmę i potrzebujesz opakowań do swoich produktów lub innego rodzaju akcesoriów? A może interesują Cię profesjonalne usługi poligraficzne? W każdym przypadku nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy klientów z Bytomia i okolic.

Usługi poligraficzne

Nasza firma świadczy najwyższej jakości usługi poligraficzne. Posiadamy profesjonalne urządzenia i doświadczoną obsługę, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Nasze drukarki poligraficzne drukują na papierze, bibule i półpergaminie. Możemy dopasować rozmiar drukowanego elementu do konkretnych formatów, również niestandardowych, co nasi klienci z Bytomia szczególnie sobie cenią. To nie wszystko, ponieważ korzystają z naszych usług poligraficznych, przynosząc własny papier, więc i Tobie to proponujemy!

Opakowania i kartony

Oferujemy mieszkańcom Bytomia profesjonalne opakowania. Jeśli potrzebujesz zapakować swoje produkty, to jesteś w dobrym miejscu! Posiadamy opakowania kartonowe, tekturowe i wiele więcej. Zajmujemy się także dystrybucją różnego rodzaju materiałów, takich jak papiery, piękne kartony ozdobne, okleiny introligatorskie, bibuły, półpergaminy. Dla miłośników ekologii proponujemy także kartony i papiery z recyklingu. Wiele naszych produktów spełnia także normę o zrównoważonym leśnictwie FSC.

Wiemy, że klienci mają różne wymagania, dlatego zawsze staramy się dopasować. Mamy w ofercie także papiery i kartony Food Contact, a więc mogące mieć bezpośredni kontakt ze sprzedawaną żywnością. Jeśli zatem prowadzisz w Bytomiu pizzerię bądź catering – zapraszamy do współpracy!

Akcesoria introligatorskie

Skorzystaj także z naszych akcesoriów introligatorskich. Chodzi na przykład o części do segregatorów, listwy, narożniki, kleje i wiele więcej. Sprzedajemy również profesjonalne maszyny introligatorskie. Chodzi zarówno o produkty nowe, jak i używane. Na pewno sprawdzą się w Twojej firmie!

Sprzedajemy także akcesoria reklamowe, które służą do produkcji gadżetów. Chodzi na przykład o magnesy, rzepy, mechanizmy do zamykania i otwierania oraz wiele więcej. W każdym przypadku jesteśmy przekonani, że ceny oraz jakość przypadną Ci do gustu!

libretto okleina

Nasza firma nieprzypadkowo jest jedną z najchętniej wybieranych w branży poligraficznej. Działamy nieprzerwanie od 30 lat, stale podwyższając swoje kompetencje. Dzięki temu grono naszych klientów i kontrahentów cały czas się powiększa. Zawsze traktujemy klienta w sposób indywidualny, a przy tym dbamy przede wszystkim o profesjonalizm i przyjazną atmosferę. Współpracujemy z najlepszymi papierniami i producentami z Europy i nie tylko, dlatego nasza oferta jest rozbudowana, a Ty, nie ruszając się z Bytomia, możesz pozwolić sobie na dowolność np. w wyborze papieru z importu. Zapraszamy do współpracy zarówno niewielkie firmy, jak i duże korporacje. Wieloletnie doświadczenie naszego przedsiębiorstwa pozwoliło nam doskonale poznać branżę i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Postaw na najlepsze materiały i usługi poligraficzne w Bytomiu!