Hurtownia materiałów poligraficznych i opakowań papierowych – Kakado

Strona główna > Hurtownia Kakado – producent opakowań papierowych

Działamy na rynku od 1990 roku, stale po­więk­sza­jąc grono Klientów oraz stałych kon­tra­hen­tów. Nasza hurtownia materiałów poligraficznych i opakowań papierowych Kakado współ­pra­cu­je­ z pa­pier­nia­mi i pro­du­cen­ta­mi papieru z całej Europy, dzięki temu jesteśmy jedną z niewielu firm, która gwa­ran­tu­je swoim Klientom ogromny wybór materiałów do poligrafii, artykułów papierniczych, opakowań papierowych i akcesoriów in­tro­li­ga­tor­skich. Dodatkowo re­ali­zu­je­my wszystkie zlecenia w trybie eks­pre­so­wym, bez względu na ich wielkość.

Wśród naszej oferty znajdą Państwo m.in.: papiery do druku, papiery sa­mo­przy­lep­ne, papiery do paczek, papiery sa­ty­no­wa­ne i me­ta­li­zo­wa­ne, kartony ozdobne, kartony z fakturą, kartony barwione, akcesoria i materiały in­tro­li­ga­tor­skie, me­cha­ni­zmy do se­gre­ga­to­rów, uchwyty do dłu­go­pi­sów, wąsy do sko­ro­szy­tów, oczka ka­let­ni­cze, narożniki in­tro­li­ga­tor­skie i kieszonki sa­mo­przy­lep­ne oraz wiele innych ak­ce­so­riów po­li­gra­ficz­nych. Nowością są białe oraz kolorowe papiery i kartony do kontaktu z żywnością.

Producent opakowań papierowych i dystrybutor papieru pakowego

Jesteśmy dystrybutorem i producentem opakowań papierowych, materiałów introligatorskich oraz poligraficznych dla drukarń, agencji reklamowych, poligrafii i branży opakowań. Działamy nie tylko na rynku polskim, ale również na rynku europejskim. Międzynarodowymi odbiorcami są kontrahenci z branży papierniczej, producenci opakowań i poligraficznej z Niemiec, Holandii, Belgii, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii, Finlandii oraz Rosji. Jesteśmy także polskim producentem maszyn introligatorskich: pras, nitownic, maszyn do kaszerowania, zawijarek, linii do produkcji okładek i pudełek. Dodatkowo możemy zaoferować Państwu nowe lub używane maszyny do przetwarzania papieru i tektury, maszyny do produkcji pudełek i opakowań oraz sztanctygle produkcji europejskiej.

Nasza hurtownia opakowań papierowych Kakado jest poważnym konkurentem dla innych dystrybutorów papieru pakowego i akcesoriów biurowych z uwagi na różnorodność oferty. Wieloletnie doświadczenie, współpraca z dużymi producentami oraz wykwalifikowany zespół pracowników to nasz przepis na sukces. Rozwijamy się bardzo szybko, wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów. Potwierdzeniem tego jest nasza pozycja w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm na Śląsku wg zestawienia Gepardy Biznesu. Uczestniczymy także w targach branżowych, dzięki czemu aktywnie działamy w kształtowaniu rynku materiałów poligraficznych.

Do kogo skierowana jest oferta naszej hurtowni?

Oferta Kakado skierowana jest głównie dla przemysłu poligraficznego i reklamowego. To właśnie w naszej hurtowni artykułów papierniczych zaopatrują się agencje reklamowe w uchwyty do długopisów, uchwyty do płyt CD, zawieszki i haki do wzorników, kieszonki samoprzylepne, narożniki introligatorskie czy napy. Kierujemy naszą ofertę również do drukarni, pracowni plastycznych, fotografów i artystów, którzy mogą w naszej hurtowni zaopatrzyć się w kartony ozdobne (metaliczne, perłowe, błyszczące, matowe), artykuły introligatorskie, np. okleiny, białe i kolorowe cienkie półpergaminy, bibuły gładkie, a także papier ze znakiem wodnym i nadrukiem fleksograficznym.

W naszej hurtowni dostępne są najlepsze materiały poligraficzne i opakowania papierowe na rynku. Co więcej, otrzymają je Państwo w trybie ekspresowym, niezależnie od wielkości zamówienia! Naszym celem jest maksymalne zadowolenie każdego Klienta z jakości naszych produktów, usług oraz obsługi. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego. Serdecznie zapraszamy!