Materiały i usługi poligraficzne Żywiec

Strona główna > Materiały i usługi poligraficzne Żywiec

Opakowania stworzone z papieru, w związku z globalną walką o ograniczenie ilości wytwarzanego plastiku, są obecnie w powszechnym użytku. Zwiększenie zapotrzebowania na papier i karton w życiu codziennym jest również związane z kwitnącym handlem internetowym. Paczki z zasady pakowane są do pudełek i ewentualnie dodatkowo zabezpieczane folią, a także papierową taśmą samoprzylepną, którą posiadamy w ofercie.

Rodzaje papierów i kartonów dostępnych w Żywcu

Karton to nie tylko wyżej wspomniane pudełko do zapakowania przesyłki. W skład tej kategorii produktów wchodzi karton poligraficzny, na którym można stworzyć dowolny wysokiej jakości. Ponadto oferujemy także dekoracyjne i ozdobne kartony  Clarito, Ivory, Nero. Plik zadrukowanych kart można połączyć w estetyczną całość za pomocą okleiny introligatorskiej oraz okładkowego kartonu metalizowanego. Posiadamy w ofercie materiały, które mogą stanowić podstawę samodzielnie wykonanego albumu fotografii w klasycznym stylu, idealnie nadającego się na prezent. Mamy także materiały, które można wykorzystać w scrapbookingu czy ręcznej produkcji kartek lub zaproszeń.

KartonyCOCKTAILE 300x222

Materiały dla marketingu i akcesoria reklamowe w Żywcu

Reklama to nie tylko billboardy i przerywniki w radiu i telewizji. Dobrą promocję dla przedsiębiorstwa stanowią konferencje, targi, spotkania branżowe. Podczas udziału w takich wydarzeniach przydają się artykuły reklamowe. Żywiec to miasto, w którym świadczymy swoje usługi i prowadzimy sprzedaż szerokiego asortymentu produktów. Znajdziesz u nas wszystko, co niezbędne: elementy skoroszytów, gumki do teczek, kieszonki samoprzylepne, uchwyty na długopisy i do CD. Zajmujemy się dodatkowo drukiem fleksograficznym na papierze, bibule i półpergminie, jak również dostarczamy zawieszki czy kiwaki do wobblerów.

Opakowania kartonowe specjalnego przeznaczenia

W modzie pozostaje pakowanie upominków w papier makulaturowy, w gramaturze od 60 gsm do 90-160 gsm, barwie brązowej i białej. Oba kolory są łatwe do udekorowania, jeśli tylko masz swoją sprecyzowaną wizję. Jeżeli martwisz się o stabilność takiego pakunku, możesz zawsze użyć tekturowej przekładki. Do oferty opakowań w Żywcu zaliczamy także papiery, które przeznaczone są do kontaktu z żywnością. Mogą one stanowić ładne wykończenie sprzedawanych wypieków, żywności sprzedawanej na wynos, fast-foodów czy mrożonek. W zależności od Twoich preferencji, kartony dostępne są w kilku kolorach i wielu gramaturach.

Nowe reklamówki – papiery kraft

Być może torebki te nie są w pełni rozpoznawalne z nazwy, ale z pewnością spotykasz się z nimi bardzo często. Szczególnie od momentu, kiedy popularne wcześniej zrywki stały się wrogiem numer jeden w walce z zanieczyszczeniem środowiska. Papier kraftowy może mieć gramaturę  70-150 gsm, jest białej lub brązowej (beżowej) barwy. Torby kraftowe mają cieńsze uszy, a tego rodzaju torebka idealnie nadaje się na prezenty czy drobne zakupy. Gramatura 70-300 gsm sprawia, że w takich opakowaniach można spokojnie przenosić cięższą zawartość, taką jak jedzenie czy sprawunki.