Wąsy skoroszytowe

Strona główna > Akcesoria introligatorskie > Wąsy skoroszytowe

 

Każdego dnia w biurach zwiększa się ilość faktur, umów i innych dokumentów. Tak ogromne ilości dokumentacji są często trudne do przechowywania, dlatego warto zadbać o ich dobrą archiwizację, która sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu biura. W tym celu dobrze jest się zaopatrzyć w wąsy skoroszytowe. Są one niezastąpione w biurowych porządkach, a ich wspólną cechą jest wygoda użycia i funkcjonalność. Każdy wąs skoroszytowy składa się z dwóch części i wyposażony jest w niewielkie otwory umożliwiające wpięcie do segregatora lub skoroszytu. Tego typu akcesoria introligatorskie wykorzystywane są w skoroszytach, segregatorach, teczkach i folderach do szybkiego spięcia, przytrzymywania i przechowywania dziurkowanych dokumentów.

Jakie rodzaje wąsów skoroszytowych dostępne są w naszym sklepie?

W ofercie Kakado dostępne są wąsy do segregatora w opakowaniach po 100 oraz 1000 sztuk. Różnią się one od siebie materiałem wykonania, długością, kolorem i systemem mocowania. Oferujemy wąsy:
• plastikowe samoprzylepne w kolorze białym i czarnym,
plastikowe samoprzylepne z zawieszkami,
• metalowe z plastikową nakładką,
• plastikowe w kilku kolorach do wyboru oraz transparentne,
• metalowe z blokadą.
Przy czym wąsy plastikowe samoprzylepne z zawieszką są idealnie dopasowane do mechanizmu segregatorowego. Natomiast wąsy wykonane z giętkiego niklowanego metalu z blokadą stanowią elegancką alternatywę dla wąsów plastikowych. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo także wąsy archiwizacyjne, których rozstaw jest dopasowany do klasycznych segregatorów i skoroszytów. Zapraszamy do zakupów!