Okleiny introligatorskie

Strona główna > Papier i kartony > Okleiny introligatorskie

 

Okleiny introligatorskie są przeznaczone przede wszystkim jako materiał wykończeniowy do segregatorów, teczek, kalendarzy i notatników. Zapewniają efektowne i eleganckie wykończenie. Dostępne są w wielu kolorach. Gramatura oklein oferowanych w naszym sklepie waha się w przedziale od 90 do 110 gsm. Dostępne metody zadruku obejmują: druk offsetowy, fleksografię oraz sitodruk. Ponadto okleina może być poddawana takim procesom produkcyjnym, jak wytłaczanie foliowe na gorąco, bigowanie, foliowanie czy kaszerowanie.

Jakie rodzaje oklein introligatorskich dostępne są w naszym sklepie?

W sprzedaży dostępne są wysokiej jakości okleiny introligatorskie w formacie B1, jednak istnieje możliwość docięcia ich do formatu według wymagań Klienta. Do wyboru mają Państwo okleiny introligatorskie barwione w masie z serii Ecoline, które są idealne do produkcji artykułów wymagających elastyczności i odporności. Okleiny te mogą mieć powierzchnię:
• matową lub błyszczącą,
• gładką lub fakturowaną,
• z unikalnym wzorem,
• o fakturze skórki lub płótna.
Okleiny barwione, tłoczone czy lakierowane wykonane z papieru służą jako element wykończeniowy i ozdobny do produkcji segregatorów, teczek, książek, okładek na albumy, okładek dyplomów, opraw twardych czy pudełek. Chętnie doradzimy Państwu przy doborze odpowiednich oklein introligatorskich. Zapraszamy do kontaktu!