Maszyny

Strona główna > Maszyny

 

Współczesna branża introligatorska i poligraficzna w codziennej pracy wykorzystuje nowoczesne maszyny introligatorskie, służące do wytwarzania okładek oraz oprawiania materiałów drukowanych. To dzięki nim oraz doświadczonym introligatorom przemysł poligraficzny znajduje się na tak zaawansowanym poziomie. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości urządzenia wykonane w całości z komponentów polskich.

Oprócz sprzedaży maszyn introligatorskich oferujemy również ich serwis oraz usługi na indywidualne zamówienie, np. naprawy bieżące, przeglądy, remonty i modernizacje maszyn introligatorskich, takich jak podajniki papieru, aplikatory kleju, nitownice ręczne  i urządzenia do wycinania czy otworowania materiału. Istnieje także możliwość wykonania maszyn introligatorskich według indywidualnego zamówienia Klienta.

Jakie maszyny introligatorskie dostępne są w ofercie?

Oferujemy maszyny introligatorskie własnej produkcji wykonane w całości z komponentów polskich. Istnieje także możliwość zakupu maszyn używanych w niskich cenach lub maszyn dostępnych na indywidualne zamówienie. W ofercie Kakado znajdą Państwo następujące rodzaje maszyn:

• bigownica – urządzenie do bigowania kartonu i tektury o grubościach 0,2 – 3 mm,
• nitownica ręczna – umożliwia montaż nitów i zaciskanie oczek na trudno dostępnych powierzchniach,
• dziurkacz ręczny – przeznaczony do wykonywania otworów w różnych materiałach,
• prasa rolowa (rolba) – służy do dociskania i wygładzania klejonych arkuszy papieru, tektury i kartonu,
• zaciskarka uniwersalna – pozwala na wykonanie różnego rodzaju prac introligatorskich, takich jak obcinanie i zaokrąglanie rogów, dociskanie nitów, wycinanie,
• oklejarka – urządzenie zwane też kaszerem i aplikatorem kleju, jest przeznaczone do oklejania na zimno tektury introligatorskiej,
• zawijarka – służy do zawijania oklejki na tekturę.

Ponadto oferujemy automatyczne linie do produkcji okładek, klejenia, laminowania oraz linie do kaszerowania z zawijaniem. Zapraszamy do zakupów!