Kieszonki samoprzylepne

Strona główna > Akcesoria reklamowe > Kieszonki samoprzylepne

 

Oferujemy szeroki wybór kieszonek samoprzylepnych wykonanych z transparentnej folii w różnych formatach. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie stosowane w biurze, szkole, drukarni czy agencji reklamowej. Przezroczyste kieszonki pozwalają nie tylko zabezpieczyć dokumenty, ale również szybko zobaczyć zawartość teczki, folderu, skoroszytu czy segregatora. Na specjalne zamówienie dostępne są także ekologiczne i przyjazne dla środowiska kieszonki samoprzylepne papierowe.

Rodzaje kieszonek samoprzylepnych

W Kakado mogą Państwo zakupić kieszonki trójkątne, kwadratowe, prostokątne, z klapką lub bez klapki w różnych wymiarach. Istnieje też możliwość wyboru kieszonek z obniżonym przodem, sprowadzanych na specjalne zamówienie. W naszym sklepie dostępne są kieszonki samoprzylepne na:
• płytę CD i DVD,
• wizytówkę,
• dokumenty w formacie A4,
• ulotki reklamowe (trójkątne).
Przy czym kieszonki na płyty CD i DVD mogą Państwo zakupić w wersji standardowej (wymiary dopasowane do płyt) oraz w wersji zamykanej z klapką. Kieszonki samoprzylepne najczęściej są używane w teczkach, segregatorach i folderach materiałów reklamowych. Zapraszamy do składania zamówień!