Kartony ozdobne

Strona główna > Papier i kartony > Kartony ozdobne

 

Kartony ozdobne, kartony kolorowe, czarne i białe z fakturą. W ofercie naszej firmy znajdują się kartony metalizowane, perłowe, kartony do albumów, opakowaniowe.

Posiadamy w sprzedaży także kartony barwione w masie, które idealnie nadają się na kartki pocztowe czy zaproszenia. Oferujemy duży wybór kartonów i papierów do prac plastycznych.

W naszej ofercie znajdą Państwo kartony ekologiczne i zdobione. Kartony ozdobne wykorzystywane są przez artystów, ale służą też do tworzenia eleganckich i efektownych opakowań.

Metallic Pearl to gama kartonów i papierów metalizowanych o gładkiej fakturze i perłowej powierzchni. Dostępne są one w kilku kolorach i gramaturach. Są jednostronnie metalizowane i błyszczące. Można je poddawać praktycznie wszystkim procesom drukarskim. Nadają się do druku offsetowego, cyfrowego, fleksograficznego, sitodruku.

Kartony ozdobne można też stosować ww procesach takich, jak laminowanie, druk laserowy, atramentowy (po wcześniejszych próbach), bigowanie, wytłaczanie foliowe na gorąco, kaszerowanie. Dzięki temu mają one szeroki wachlarz zastosowań.

Kartony barwione w masie Clarito cechują się wysoką głębią kolorów, odpornych na promienie słoneczne. Są dostępne w gramaturze 270 gsm, dzięki czemu idealnie nadają się na ozdobne opakowania. Ponadto posiadamy w ofercie gamę kartonów Nero i Ivory.