Śruby, nity, narożniki introligatorskie Rybnik

Strona główna > Śruby, nity, narożniki introligatorskie Rybnik

Akcesoria reklamowe i introligatorskie oferowane przez naszą firmę są przede wszystkim wykorzystywane przez agencje interaktywne, reklamowe i PR-owe, a także inne firmy produkujące wszelkiego rodzaju gadżety. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która obejmuje dostosowane do Twoich potrzeb produkty.

Materiały reklamowe Rybnik

Nasza firma jest znanym dystrybutorem akcesoriów poligraficznych i reklamowych, które kierujemy do klientów z całej Polski. Z usług skorzystać mogą mieszkańcy Rybnika oraz Świerklan, którzy poszukują doskonałej jakości połączonej z atrakcyjną ceną. Ponadto zachęcamy do skorzystania z gadżetów reklamowych, będących częścią strategii marketingowej każdej firmy. Jesteśmy również dystrybutorem rozmaitych maszyn introligatorskich. 

WzornikEcoline2016 274x300

Artykuły reklamowe Rybnik

Kakado stawia na ciągły rozwój i poszerzanie swojej oferty. Aktualnie możesz skorzystać z wielu przydatnych produktów, jakimi są:

  • akcesoria reklamowe przeznaczone do produkcji gadżetów,
  • kartony i papiery poligraficzne oraz ozdobne,
  • akcesoria introligatorskie do produkcji materiałów biurowych,
  • tektura introligatorska,
  • maszyny introligatorskie. 

Wszystkie produkty bazują na doskonałej jakości, dzięki czemu zyskujesz pewność, że posłużą one przez długi czas. Solidne wykonanie i wytrzymałość to niezwykle ważne cechy, jakimi odznaczają się nasze wyroby. 

Kartony – Rybnik i Świerklany

Rozbudowana oferta jest naszą cechą rozpoznawczą, a zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu, Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy i branży poligraficznej. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie korzystania z naszej oferty.

W naszej ofercie znajdziesz również efektowne i uniwersalne zamknięcia do teczek, pudełek, torebek lub opakowań. Akcesoriami do zamykania, z których możesz skorzystać, są samoprzylepne rzepy w dwóch kolorach, magnesy, taśma papierowa czy też plomby samoprzylepne i żelki klejowe. 

Wiemy o tym, jak ważne jest dbanie o ekologię w dzisiejszych czasach. Oferujemy przyjazną dla środowiska taśmę samoprzylepną, dzięki której będziesz mógł zabezpieczać przesyłki podczas transportu. To niezwykle ekologiczne oraz ekonomiczne rozwiązanie ma szereg zalet. Akcesoria reklamowe w Rybniku i Świerklanach dają wiele możliwości i pozwalają z powodzeniem znaleźć to, czego szukasz. Zazwyczaj stanowią element strategii marketingowej, która pozwala zaistnieć na rynku i pozyskać grono zadowolonych odbiorców. Wybór efektownych gadżetów nie jest łatwy, gdyż istnieje wiele ciekawych opcji. Gadżety reklamowe warto dopasować do danej branży swoich odbiorców oraz tego, jaki efekt pragniesz uzyskać dzięki tym produktom.

Akcesoria do gadżetów reklamowych w Rybniku i Świerklanach

Oferowane przez nas akcesoria są uniwersalne i efektowne. Skorzystać możesz z piankowych lub plastikowych uchwytów na CD, jak i plastikowych oraz metalowych uchwytów do długopisów. Wbrew pozorom te niewielkie przedmioty stanowią skuteczny sposób na przyciągnięcie uwagi klientów. Innymi produktami, które oferujemy, są zestawy do produkcji wzorników płytek, papierów i tkanin. Posiadamy też w ofercie ozdobne kółka zawieszkowe i napy do łączenia elementów wzornika. Zapraszamy mieszkańców Rybnika, Świerklan i okolic do zapoznania się z naszą ofertą. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i z pewnością skorzysta z konkurencyjnej ceny i dobrej jakości.