Usługi poligraficzne, opakowania tekturowe Zabrze

Strona główna > Usługi poligraficzne, opakowania tekturowe Zabrze

Postaw na najwyższą jakość i skorzystaj z oferty naszej firmy! Proponujemy różnego rodzaju usługi, maszyny i materiały poligraficzne, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wspomniana oferta dotyczy przede wszystkim klientów z Zabrza oraz okolic!

Opakowania tekturowe – Zabrze

Jeśli w Twojej firmie w Zabrzu sprzedajesz lub produkujesz różnego rodzaju towary, to na pewno przydadzą Ci się profesjonalne kartony lub opakowania tekturowe. Dzięki nim zabezpieczysz towar w transporcie i nadasz mu estetyczny wygląd. Poza kartonami i opakowaniami tekturowymi oferujemy papiery, papier poligraficzny, półpergaminy, bibuły, a także produkty pochodzące z recyklingu.

Proponujemy najwyższej jakości materiały, a do tego w naszej ofercie możesz znaleźć kartony i papiery spełniające normy FSC. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób dbających o środowisko naturalne. To nie wszystko, ponieważ mamy w asortymencie także materiały Food Contact, przystosowane do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Dla kolegów z branży z Zabrza polecamy także tektury introligatorskie, które na pewno dobrze sprawdzą się podczas pracy.

Akcesoria reklamowe

A może potrzebne Ci są akcesoria reklamowe potrzebne do produkcji gadżetów reklamowych? W takim razie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Sprzedajemy uchwyty, magnesy, rzepy, klipy, mechanizmy do otwierania i zamykania i wiele więcej.

Drukarki przemysłowe

Potrzebne Ci są drukarki przemysłowe w Zabrzu? Nasza firma korzysta wyłącznie z najwyższej jakości urządzeń, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Sprzedajemy maszyny nowe, pochodzące od pewnych producentów, a także używane o odpowiedniej renomie na rynku, przygotowane do dalszej pracy. Przy tym wszystkim oferujemy atrakcyjne ceny. Serdecznie zapraszamy! A może potrzebne Ci są jedynie materiały introligatorskie, a nie maszyny? Je także znajdziesz u nas, oferujemy bowiem rozmaite akcesoria i wspomniane tektury introligatorskie.

Usługi poligraficzne w Zabrzu

Dochodzą do tego profesjonalne usługi poligraficzne, które bazują na wspomnianych urządzeniach najwyższej jakości. Nasi specjaliści mogą zapewnić fleksodruk na różnego rodzaju materiałach, np. papierze, bibule. Dzięki temu na pewno sprostamy Twoim wymaganiom. Jeśli jest taka potrzeba, dany materiał możemy dociąć do wymaganego, nawet niestandardowego formatu. W każdym przypadku stawiamy na Twoje zadowolenie, dlatego, jeśli chcesz – możesz przynieść do nas swój własny np. papier, a wykorzystamy go do stworzenia potrzebnego wydruku.

Clarito kolor

Akcesoria reklamowe i introligatorskie – Zabrze

Nasza firma działa od 30 lat i w tym czasie pozyskaliśmy doświadczenie, dzięki któremu skomplikowane zadania nie będą problemem. Współpracujemy z najlepszymi papierniami i producentami z Europy i nie tylko. Przez to w naszej firmie zawsze czeka na Ciebie wysoka jakość, ale też różnorodność. Nieprzypadkowo jesteśmy jedną z najczęściej wybieranych firm w branży. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta i atrakcyjne ceny!