Papiery poligraficzne

Strona główna > Papier i kartony > Papiery poligraficzne

 

Firma Kakado oferuje papiery poligraficzne, przeznaczone do druku oraz materiały dla poligrafii. Jesteśmy kluczowym dystrybutorem artykułów dla branży poligraficznej i introligatorskiej na obszarze Śląska i Zagłębia.

Oferujemy papiery kredowe, papiery matowe, kreda typu silk, gloss, matt. Posiadamy w ofercie tradycyjny papier do druku offsetowego (papier xero). W ofercie także papiery powlekane. Ponadto w naszym asortymencie znajdą Państwo specjalistyczne papiery samoprzylepne i samokopiujące. Papier samoprzylepny dostępny jest w kilku wersjach, w tym nacinany przeznaczony na etykiety samoprzylepne. Papiery samokopiujące oferujemy w różnych kolorach.

Papier do druku cyfrowego, papiery do druku offsetowego, papiery drukarskie – w tych obszarach jesteśmy czołową hurtownią na obszarze Polski południowej.

Papiery powlekane oferowane przez nas wykorzystywane są przy profesjonalnych wydrukach. Wyróżnia je gładka i jednorodna powierzchnia, wysoka białość oraz duże możliwości zadruku. Są one idealne do druku katalogów, publikacji oraz materiałów reklamowych.

Wysoka jakość charakteryzuje też nasze papiery do druku offsetowego  – cechują się one wysoką białością, gładką powierzchnią, dobrymi właściwościami zadruku oraz wysoką odpornością na starzenie. Papier offsetowy oferowany przez Kakado nadaje się zarówno do druku jedno- , jak też wielokolorowego.

Papiery poligraficzne, w tym specjalistyczne, powlekane i niepowlekane, nadają się do druku w zróżnicowanych technikach. Oferujemy papiery offsetowe w różnych gramaturach, także przystosowane do drukowania w warunkach biurowych. Dostępne są papiery poligraficzne o wielu stopniach białości.

Papiery powlekane w ofercie Kakado cechują się bardzo wysoką jakością, doskonałymi możliwościami zadruku. Realistycznie oddają kolory. W sprzedaży posiadamy papiery powlekane kredowe o różnych wykończeniach powierzchni – gloss (błyszczące), silk (satynowane, półmatowe) oraz matt (kreda matowa).

W zakresie papierów poligraficznych jesteśmy jednym z największych dystrybutorów na terenie południowej Polski, w tym Śląska i Małopolski.