Usługi poligraficzne, opakowania kartonowe Chorzów

Strona główna > Usługi poligraficzne, opakowania kartonowe Chorzów

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby ceniące sobie wysoką jakość, atrakcyjne ceny i pełen profesjonalizm oraz miłą współpracę. Nasza firma poligraficzna proponuje różnego rodzaju usługi, a także materiały i akcesoria dla najbardziej wymagających. Oferta jest skierowana przede wszystkim do klientów z Chorzowa oraz okolic.

Opakowania kartonowe

Jeżeli prowadzisz swoje przedsiębiorstwo w Chorzowie, a jest nim sklep lub jesteś producentem różnego rodzaju towarów, to doskonale wiesz, że wszystkie produkty muszą trafić do odbiorcy w odpowiedniej formie. Z tego powodu proponujemy wysokiej jakości opakowania kartonowe, które mogą różnić się użytym materiałem, kolorystyką, grubością, formatem etc. Dochodzą do tego papiery o różnych zastosowaniach, a także papiery poligraficzne, półpergaminy, bibuły. To nie wszystko, ponieważ posiadamy też produkty spełniające normę o zrównoważonym leśnictwie (FSC). Do tego wiele naszych kartonów i papierów pochodzi z recyklingu, więc są to odpowiednie dla osób dbających o środowisko.

Akcesoria reklamowe

Twoja firma w Chorzowie produkuje także gadżety reklamowe? W takim razie na pewno potrzebujesz różnego rodzaju komponentów i akcesoriów. Nasze przedsiębiorstwo ma bogatą ofertę w tym zakresie. Chodzi o rzepy, uchwyty, magnesy, mechanizmy do otwierania i zamykania, napy, nity. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu Twoje gadżety reklamowe będą jeszcze skuteczniejsze, odgrywając swoją rolę!

Nasze przedsiębiorstwo sprzedaje także maszyny introligatorskie. Sami działamy w branży, dlatego mamy dostęp do najwyższej jakości urządzeń, które chętnie dostarczymy naszym klientom. Nasz asortyment zawiera nowoczesne maszyny, ale również modele używane, sprawdzone przez rynek i przygotowane do dalszej, skutecznej pracy. W każdym przypadku stawiamy na zadowolenie klienta!

Usługi poligraficzne w Chorzowie

Nasza firma proponuje także różnego rodzaju usługi poligraficzne – jest to przede wszystkim druk fleksograficzny. Nasze maszyny mogą  zapewnić najwyższej jakości druk na półpergaminie, bibule oraz papierze. Jeśli masz takie wymagania, to nasi specjaliści mogą dociąć np. bibułę do wybranego przez Ciebie formatu, nawet niestandardowego kształtu! To nie wszystko, ponieważ w trosce o komfort naszych klientów proponujemy przyniesienie własnych materiałów (np. papieru), a wykorzystamy je do wykonania wymaganego przez Ciebie druku.

Papier makulaturowy ekologiczny 60 gsm

Akcesoria reklamowe i introligatorskie – Chorzów

Nieprzypadkowo utrzymaliśmy się na rynku przez ponad 30 lat. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość i indywidualne podejście do klienta. Doświadczenie pozwala nam sprostać najtrudniejszym zadaniom. Współpracujemy z najlepszymi papierniami oraz producentami z Europy, dlatego nasi klienci mogą liczyć na wysoką jakość oferty. Dochodzą do tego atrakcyjne ceny i przyjazne nastawienie pracowników. Nieprzypadkowo jesteśmy jednym z największych producentów i dystrybutorów w branży. Jeśli zależy Ci na świetnych opakowaniach, papierach, a może też usługach w Chorzowie – skorzystaj z naszej oferty!