Papier półpergaminowy i bibuła

Strona główna > Papier i kartony > Papier półpergaminowy i bibuła

 

Wśród naszej oferty papierów do pakowania znajdą Państwo papier półpergaminowy, bibułę do pakowania i ekologiczny papier makulaturowy. Nasza gama półpergaminów pakowych dostępna jest w kolorze białym, w zróżnicowanych gramaturach. Oferujemy przyjazny środowisku cienki papier bezkwasowy o neutralnym odczynie pH oraz bibułę do pakowania delikatnych przedmiotów w wersji białej i brązowej. Bibuły gładkie dostępne są m.in. w kolorze złotym, srebrnym, czarnym. Cechują się one intensywną głębią koloru lub pastelowymi odcieniami. Tego rodzaju bibuła świetnie nadaje się do:

• pakowania prezentów,
• pakowania biżuterii, szkła i ceramiki,
• produkcji dekoracji.

Bibuła gładka jest także oferowana w wersji MG i MF, w kolorze naturalnego brązu i białym. Jest również stosowana w pakowaniu przedmiotów delikatnych i podatnych na uszkodzenia. W asortymencie posiadamy bibułę o grubości od 17 do 19 gsm, także w wersji gładzonej maszynowo. Bibuły kolorowe dostępne są wyłącznie na specjalne zamówienie.

Szeroka gama białych półpergaminów pakowych to przede wszystkim papiery ekologiczne. Są to wysokiej jakości celulozowe papiery z certyfikatem do kontaktu z żywnością. W większości posiadają również certyfikat FSC. Papier bezkwasowy typu półpergamin wykorzystywany jest również do: produkcji torebek i opakowań w przemyśle spożywczym oraz farmaceutycznym. Może służyć jako owijka, wypełniacz paczek, przekładki przemysłowe (np. produkcja szkła lub aluminium). Skład tego papieru stanowi w 100% odzyskane białe włókno celulozowe. Posiadamy w ofercie szeroką gamę gramatur półpergaminów – już od 28 gsm aż do 60 gsm. Półpergamin jest sprzedawany w arkuszach oraz w roli. Istnieje ponadto możliwość docięcia papieru pod konkretny wymiar, według wymagań klienta. Papiery półpergaminowe oraz bibuła nadają się także do zadruku na drukarce fleksograficznej. Oferowane przez nas półpergaminy występują też w wersji wodotrwałej i z barierą tłuszczoszczelną (półpergamin WS).

Papier do pakowania ubrań

Potrzebują Państwo specjalistycznego papieru do pakowania ubrań, butów czy biżuterii? Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i zakupu półpergaminu lub bibuły pakowej. Wiele firm wykorzystuje papiery pakowe w niskich gramaturach do zapakowania swoich produktów, które wyglądają bardziej luksusowo i wyjątkowo. Zakupiony w naszym sklepie papier do pakowania ubrań sprawi, że przesyłka będzie nie tylko bezpieczna, ale również estetyczna i schludna. Co więcej, produkt ten może być także użyty jako wypełniacz w torbach zakupowych i przesyłkach. Oferowany przez nas półpergamin jest wydajny i wygodny w użyciu. Doskonale sprawdzi się do pakowania odzieży, obuwia, galanterii skórzanej i biżuterii. Ponadto jest wykorzystywany w produkcji tekstyliów i krawiectwie do wykonywania wykrojów. Serdecznie zapraszamy do zakupów!