Materiały poligraficzne Sosnowiec

Strona główna > Materiały poligraficzne Sosnowiec

Chcesz stworzyć i wykonać opakowania, ekologiczne artykuły reklamowe lub skorzystać z innych usług? A może potrzebne Ci są papiery i kartony do pakowania i wypełniania paczek? W każdym przypadku nasza firma jest w stanie Ci pomóc! Swoją działalność kierujemy do klientów z Sosnowca i okolic.

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży poligraficznej, dlatego jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów z Sosnowca. Doskonale wiemy, że branża nieprzerwanie się rozwija, dlatego zapewniamy, że ciągle podnosimy nasze kompetencje i korzystamy z najbardziej nowoczesnych rozwiązań. Dzięki temu działamy nie tylko profesjonalnie, ale też szybko. Działamy od 1990 roku, a współpracujemy z papierniami oraz producentami z całej Europy, dlatego możesz nam zaufać.

Papier Kolor 6 300x199

Szeroka oferta gadżetów i opakowań

Stale rozszerzamy ofertę, współpracując z klientami z różnych branż. Prowadzisz sklep lub jesteś producentem i potrzebne Ci są opakowania kartonowe bądź gadżety reklamowe w Sosnowcu? U nas zaopatrzysz się w wysokiej jakości tektury, które nie tylko spełnią swoje zadanie, ale są też atrakcyjne cenowo. Posiadamy produkty idealnie dopasowane rozmiarem do wymagań klientów. Jeśli masz specyficzne oczekiwania, to zadzwoń do nas. Postaramy się zaproponować kartony, które sprawdzą się w Twojej firmie.

Dostarczamy papiery i kartony spełniające rygorystyczne wymagania. Chodzi między innymi o produkty, które mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością etc. Do tego wiele pozycji z naszej oferty spełniają oczekiwania ekologów – pochodzą z recyklingu i mają certyfikat FSC.

U nas zaopatrzysz się w kartony ozdobne, papiery ekologiczne do pakowania paczek, papiery kraft wykorzystywane do produkcji toreb, papiery poligraficzne, pergamin, bibułę. Dochodzą do tego akcesoria do segregatorów, a także clipy do clipboardów.

Materiały dla drukarni – Sosnowiec

Produkujesz gadżety reklamowe w Sosnowcu? Nasza firma zajmuje się dystrybucją profesjonalnych akcesoriów do tego rodzaju towarów. Chodzi o różnego rodzaju uchwyty, kieszonki samoprzylepne, akcesoria do prezentacji, magnesy, rzepy, produkty do zamykania i mocowania etc.

A może potrzebne Ci są maszyny introligatorskie w Sosnowcu? Nasza firma zajmuje się sprzedażą nowych urządzeń renomowanych marek. Klientom chcącym zaoszczędzić pieniądze przy zachowaniu wysokiej jakości proponujemy natomiast maszyny używane, które są w pełni przygotowane do pracy. Do tego możesz się u nas zaopatrzyć w różnego rodzaju akcesoria introligatorskie.

Druk fleksograficzny w Sosnowcu

Naszym klientom proponujemy także różnego rodzaju usługi, takie jak fleksodruk na papierze różnego rodzaju. To nie wszystko, ponieważ możemy dodatkowo dociąć go do wymaganego formatu. Obsługujemy również klientów dysponujących własnym papierem.

Przy tym wszystkim zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta i przystępne ceny. W każdym przypadku zależy nam na Twoim zadowoleniu. Dlatego, nawet jeśli nie znajdziesz wymaganych propozycji w naszej ofercie, to nie krępuj się kontaktować – chętnie zaproponujemy Ci ofertę indywidualną.