Papier i kartony

Strona główna > Papier i kartony

 

Oferujemy papier i kartony pochodzące od sprawdzonych dostawców z kraju i zagranicy. Trzon oferty stanową papiery poligraficzne przeznaczone do zadruku, papiery typu kraft (kraft biały, brązowy, prążkowany). Posiadamy też w ofercie duży wybór półpergaminów pakowych oraz bibuły. Oferowane przez nas papiery opakowaniowe są ekologiczne i przyjazne środowisku. Wśród naszego asortymentu znajdziecie Państwo półpergaminy w szerokiej gamie gramatur, papiery opakowaniowe, a także kolorowe bibuły gładkie. W naszej ofercie znajdują się papiery makulaturowe i papiery z certyfikatem FSC. Posiadamy też w sprzedaży gamę kartonów i papierów przeznaczonych do kontaktu z żywnością (Food Contact). Ponadto oferujemy kartony ozdobne, kolorowe, gładkie i z fakturą, jak również okleiny introligatorskie w wielu kolorach.

Okleiny introligatorskie oferowane są w wersji lakierowanej, błyszczącej i matowej. Oferujemy również kartony poligraficzne, kartony do zadruku, a także przeznaczone do produkcji opakowań. Wśród kartonów ozdobnych znajdą Państwo Clarito w wielu kolorach, kartony Ivory gładkie i z fakturą, kartony metalizowane Metallic Pearl oraz duży wybór gramatur czarnych papierów i kartonów Nero (w tym przeznaczone na albumy fotograficzne).

W kategorii „papier i kartony” jesteśmy jednym z największych dystrybutorów w południowej Polsce. Jako hurtownia dostarczamy papiery i kartony dla branży opakowaniowej, spożywczej i farmaceutycznej, poligraficznej, modowej, jubilerskiej i wielu innych. Posiadamy także w sprzedaży papiery do druku typu gloss i silk, kredowe, o nabłyszczanej powierzchni. Dostępny jest też papier tradycyjny do druku offsetowego.

W ofercie Kakado znajdą Państwo także przekładki makulaturowe z litej tektury. Są one wykorzystywane w pakowaniu przemysłowym towarów, zabezpieczaniu powierzchni oraz produktów na paletach. Przekładki z tektury litej są znacznie tańsze niż te z tektury falistej.