Materiały introligatorskie oraz poligraficzne Jastrzębie-Zdrój

Strona główna > Materiały introligatorskie oraz poligraficzne Jastrzębie-Zdrój

Jeśli mieszkasz w Jastrzębiu-Zdroju i poszukujesz zaopatrzenia dla poligrafii, nie musisz ograniczać się do firm oferujących produkty w sklepach stacjonarnych. Firma KAKADO zajmuje się zaopatrzeniem za pośrednictwem strony internetowej, gdzie możesz złożyć zamówienie. Produkty wówczas dotrą pod podany adres. Posiadamy w sprzedaży kartony, papiery, tekturę introligatorską i inne materiały do nadruku. Uruchamiany jest również zautomatyzowany sklep internetowy.

Akcesoria reklamowe Jastrzębie-Zdrój

Niezależnie  czy prowadzisz dużą firmę, czy tylko jednoosobową działalność gospodarczą, ale potrzebujesz akcesoriów, powinieneś nawiązać współpracę z jedną z najlepszych firm w tym zakresie. Szeroki asortyment i profesjonalna obsługa to atuty nawiązania kooperacji z zakresu materiałów reklamowych i akcesoriów introligatorskich właśnie z KAKADO. Posiadamy w sprzedaży rzepy, długopisy, gumki, magnesy, plomby i wiele innych.

Poligrafia Jastrzębie-Zdrój

Poszukujesz usług lub artykułów poligraficznych w Jastrzębiu-Zdroju? Również powinieneś przejrzeć asortyment KAKADO. Szeroka oferta i głębokość asortymentu sprawią, że Twoje potrzeby zostaną zaspokojone w sposób profesjonalny. Poczynając od papieru poligraficznego różnego rodzaju, przez papiery specjalistyczne, opakowania nadające się do przechowywania żywności. Oferujemy też półpergaminy, kartony ozdobne i poligraficzne czy okleiny introligatorskie,  tekturę introligatorską litą (gładką, kaszerowaną). Mnogość produktów, możliwość sprostania oczekiwaniom wymagających klientów sprawia, że branża poligrafii w Jastrzębiu-Zdroju zaopatrywana jest przez tak doświadczoną firmę jak KAKADO.

Papier Kolor 7 300x200

Jastrzębie-Zdrój – druk fleksograficzny

Druk fleksograficzny w Jastrzębiu-Zdrój to również zlecenie, które zrealizujemy. Druk na półpergaminie, bibule, papierze o różnej gramaturze nie stanowi problemu. Zamówienie można łatwo złożyć, nie wychodząc nawet z domu. Co ważne, jeśli jesteś osobą, której środowisko nie jest obojętne, to pragniemy Cię zapewnić, że nasza firma jest przedsiębiorstwem proekologicznym. Zarówno przy usłudze druku, produkcji opakowań kartonowych czy akcesoriów reklamowych kierujemy się wysokimi standardami ukierunkowanymi na ochronę środowiska. Oferta druku w klasycznych drukarniach na terenie Jastrzębia-Zdroju jest dla Ciebie niesatysfakcjonująca lub nie spełnia standardów? Rozwiązaniem jest zamówienie na stronie internetowej KAKADO wszystkiego, czego szukasz. Z dużym stopniem prawdopodobieństwa, graniczącym wręcz z pewnością, najlepsza oferta akcesoriów i materiałów do druku to właśnie nasza działalność.

Sprzedaż akcesoriów poligraficznych, materiałów do produkcji opakowań

W związku z ograniczeniami pandemicznymi bardzo ważne staje się oferowanie usług poza klasycznymi kanałami sprzedaży. W naszej firmie wprowadziliśmy rozwiązania bezpieczne dla klientów, chcących odebrać towary z magazynu. Uruchamiany również sklep internetowy, w którym zamówienie będzie można złożyć o każdej porze i z dowolnego miejsca. Doświadczenie oraz współpraca z podmiotami z całego świata sprawiają, że szukając akcesoriów reklamowych w Jastrzębiu-Zdroju, powinieneś rozważyć współpracę z nami.