Materiały introligatorskie oraz poligraficzne Opole

Strona główna > Materiały introligatorskie oraz poligraficzne Opole

Mieszkasz w Opolu i nie masz pomysłu na to, gdzie znaleźć takie produkty jak kolorowe i specjalistyczne papiery, opakowania kartonowe, akcesoria introligatorskie oraz artykuły reklamowe? Mamy na to rozwiązanie! Sprawdź, w jakim miejscu kupisz powyższe przedmioty w bardzo dobrych cenach!

Skorzystaj z papierów i kartonów marki KAKADO!

Jeżeli chodzi o nasze papiery, to mieszkańcom Opola oferujemy je w wielu rodzajach:

  • poligraficzne;
  • makulaturowe papiery ekologiczne;
  • seria food contact do kontaktu z żywnością
  • kraft białe i brązowe, także w prążki;
  • półpergaminy i bibuły o różnych gramaturach.

Papiery poligraficzne, które znajdziesz w naszej ofercie, to m.in. papiery samokopiujące, dzięki czemu będziesz mógł jednocześnie wystawić oryginał oraz kopię faktury lub dokumentu. W naszym asortymencie jest również tradycyjny papier offsetowy do xero, a ponadto różne rodzaje kredy (matt, silk, gloss). Wszelkie papiery naszej marki charakteryzuje wysoka jakość. Zaufało nam już wielu klientów, tym samym pozwalając nam stać się czołowym graczem w dostarczaniu papieru w południowej Polsce.

W przypadku kartonów dysponujemy m.in. tymi ekologicznymi i ozdobnymi. Te ostatnie, takie jak seria Nero, Ivory czy Metallic Pearl, są często wykorzystywane przez artystów, jednak mogą służyć też do produkcji eleganckich opakowań. Mają szeroki wachlarz zastosowań, co sprawia, że można je wykorzystywać przy laminowaniu i bigowaniu, poddać foliowaniu i lakierowaniu.

Alchemy Perlowy I Inne Resize 228x300

Prowadzisz agencję marketingową bądź PR-ową w Opolu? Skorzystaj z artykułów reklamowych KAKADO!

Nasz asortyment akcesoriów reklamowych jest skierowany w głównej mierze do agencji marketingowych, PR-owych. Ofertę adresujemy też do zwykłych firm, które dzięki akcesoriom uporządkują pracę biur, w Opolu i nie tylko. Artykuły, które posiadamy w swoim asortymencie to uchwyty do długopisów, uchwyty na CD, kieszonki samoprzylepne, uchwyty na długopisy, kółka zawieszkowe, gumki do teczek, zestawy do wzorników i akcesoria do prezentacji. 

Oferujemy uchwyty do długopisów metalowe mocowane na nity, samoprzylepne oraz plastikowe uchwyty samoprzylepne. Możesz je wykorzystać także do mocowania ołówków i markerów. Możesz wybrać jeden z kilku kolorów uchwytu. Co ważne możesz umieścić w nim długopis o dowolnym kształcie, ponieważ uchwyty charakteryzują się sprężynką, która reguluje dopasowanie wielkość przyboru. Jest to świetne rozwiązanie, które możesz zastosować w segregatorach, teczkach i clipboardach

Ciekawym rozwiązaniem, jakie oferujemy mieszkańcom Opola, są gumki introligatorskie, które sprawią, że twoje teczki czy foldery będą odpowiednio zabezpieczone. Dostępne są one w szerokiej gamie kolorów do wyboru. Podobnym rozwiązaniem są plomby i rzepy samoprzylepne, które są wykorzystywane przy zamykaniu paczek, teczek czy opakowań. 

Dlaczego warto wybrać KAKADO?

Jesteśmy bardzo elastyczną firmą – dla nas najważniejsze jest dobro klienta. Realizujemy zamówienia w ekspresowym trybie, a jeśli jesteś z Opola, będziesz mógł dopatrywać zamówienia na każdym etapie realizacji. Za nami przemawia już ponad 30 lat doświadczenia i baza klientów, nie tylko z Polski, lecz również z Europy. Nie jesteśmy zwykłą firmą zajmującą się sprzedażą, ale jesteśmy również producentem maszyn introligatorskich.

Współpracujemy od lat z wieloma artystami, drukarniami, fotografami i innymi, zapewniając im najwyższą jakość usług i produktów!