Akcesoria reklamowe

Strona główna > Akcesoria reklamowe

 

Akcesoria reklamowe sprzedawane przez nas dedykowane są przede wszystkim agencjom reklamowym, PRowym i interaktywnym.

Firma Kakado jest czołowym dystrybutorem akcesoriów reklamowych w południowej Polsce. W naszej ofercie znajdą Państwo drobne akcesoria przydatne w agencjach reklamowych do tworzenia gadżetów, a także akcesoria introligatorskie.

W ofercie uniwersalne, ekonomiczne i eleganckie rodzaje zamknięć do pudełek, teczek, opakowań czy torebek. Dostępne są samoprzylepne rzepy w 2 kolorach, sprzedawane na rolce. Magnesy samoprzylepne w kolorze srebrnym, a także magnesy do wszywania. Wśród akcesoriów do zamykania posiadamy też plomby samoprzylepne oraz kropki – żelki klejowe. Sprzedajemy ponadto papierową, przyjazną środowisku taśmę samoprzylepną, która jest ekonomicznym i ekologicznym sposobem zabezpieczania przesyłek w transporcie.

Akcesoria reklamowe oferowane przez Kakado obejmują ponadto  uchwyty na CD (piankowe, plastikowe) oraz do długopisów (plastikowe i metalowe). W sprzedaży posiadamy również zestawy do produkcji wzorników tkanin, papierów, płytek i innych materiałów oraz napy do łączenia elementów wzornika.