Zestawy do wzorników

Strona główna > Akcesoria reklamowe > Zestawy do wzorników

 

Zestawy i akcesoria do łączenia wzorników tkanin, papieru, płytek stanowią ważną pozycję w naszej ofercie.

Mechanizmy do zapinania wzorników służą do łączenia elementów wzorników papierów, lżejszych tkanin, lakierów do paznokci i innych artykułów występujących w wielu wersjach kolorystycznych lub różnych fakturach.

Wśród naszej oferty znajdą Państwo kółka zawieszkowe, które znajdują także zastosowanie w domach i salonach sprzedaży jako element wyposażenia. Oferujemy je w wielu rozmiarach i trzech kolorach (czarny, złoty, srebrny).

Posiadamy w sprzedaży metalowe kółka zawieszkowe zapinane o większej średnicy, przeznaczone do łączenia wzorników. Są one używane na wyposażeniu sklepów. Dostępne są też większe kółka zakręcane, o dużej średnicy, z charakterystycznym miejscem na wkład wzornika.

W sprzedaży znajdą Państwo haki do wzorników, w tym haki niklowane, cynkowane oraz plastikowe. Haki plastikowe oferujemy w kilku kolorach, natomiast haki metalowe w dwóch różnych rozmiarach. Do kompletu z hakami mogą Państwo zamówić blaszki. Na zamówienie dostępna jest wersja haka ze śrubką, zakończona gwintem.

Zestawy do wzorników obejmują także napy o różnej długości, oferowane przez nas w kolorze białym, czarnym i srebrnym. Napy posiadają różne długości słupków, dzięki czemu można je łatwo dopasować do objętości i zawartości wzornika. Każdy komplet składa się z dwóch części napy.