Materiały i usługi poligraficzne Wodzisław Śląski

Strona główna > Materiały i usługi poligraficzne Wodzisław Śląski

Prowadzisz firmę w Wodzisławiu Śląskim i szukasz dystrybutora kartonów lub papierów, który dostarczy Ci je w dobrej cenie, a przede wszystkim zrobi to na czas? Wychodzimy Ci naprzeciw i oferujemy produkty wysokiej jakości, z których skorzystały już dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów. Dlaczego warto współpracować z naszą firmą? Jesteśmy rzetelnym, godnym zaufania zespołem, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Potrzebujesz opakowań kartonowych w Wodzisławiu Śląskim? Dostarczymy Ci je!

Wodzisław Śląski – materiały reklamowe, maszyny introligatorskie, opakowania kartonowe, papiery, akcesoria poligraficzne

Prowadząc przedsiębiorstwo, zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie zapakowanie towaru. Zajmując się sprzedażą, kluczowym czynnikiem, który wpływa na zadowolenie klienta, jest jego odpowiednia obsługa. Chcąc dostarczyć mu produkty najwyższej jakości, musisz odpowiednio przygotować towar do transportu, by nie został uszkodzony. Jak do tego nie dopuścić? Przychodzimy z pomocą! W swojej ofercie posiadamy wytrzymałe opakowania kartonowe i półprodukty do produkcji opakowań. Wodzisław Śląski to jedno z wielu miejsc, w których możesz z nich skorzystać!

Jeżeli prowadzisz firmę zajmującą się sprzedażą jedzenia na dowóz w Wodzisławiu Śląskim, to oferujemy papiery i kartony food contact, które są materiałami ekologicznymi, w 100% złożonymi z czystej celulozy. Dużą ich zaletą jest możliwość recyklingu oraz odporność na warunki atmosferyczne. Dostępne są w różnych kolorach i gramaturach. Prowadząc restaurację lub inny lokal gastronomiczny, z pewnością masz świadomość, że klienci coraz częściej zwracają uwagę na ekologiczne opakowania. Ponadto nasze kartony oraz papiery z linii food contact posiadają certyfikaty BfR36/36.2, DIN 10955, FDA21 CFR Ch.1, EN 1935/2004, EN 2023/09 i są przeznaczone do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

libretto okleina wzornik

Dysponujemy również opakowaniami papierowymi typu kraft oraz półpergaminami białymi, w które będziesz mógł zapakować żywność. Dzięki takim działaniom umocni się Twój wizerunek jako dostawcy, który dba o środowisko. Funkcjonując w taki sposób, poszerzysz swoje zasięgi, co przełoży się bezpośrednio na Twoje zyski.

Wspominaliśmy o tym, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie wysyłanego towaru. Polecamy w tym celu skorzystanie z opakowań kartonowych z kremowym lub białym spodem. Dzięki nim będziesz mógł w elegancki sposób dostarczyć produkt do odbiorcy. Kartony poligraficzne można dodatkowo personalizować, zadrukować oraz uszlachetniać.

Dlaczego warto skorzystać z oferty KAKADO w Wodzisławiu Śląskim?

Z pewnością warto nam zaufać z powodu ogromnego doświadczenia, które gromadzimy już od 1990 roku. W ofercie posiadamy akcesoria reklamowe: magnesy samoprzylepne, rzepy, plomby, clipy, napy, nity, śruby introligatorskie, kieszonki samoprzylepne, uchwyty do długopisów. Ofertę kierujemy także do osób zajmujących się branżą reklamową. Zamówienie artykułów reklamowych w Wodzisławiu Śląskim nie stanowi żadnego problemu.

Zajmujemy się również sprzedażą maszyn introligatorskich oraz ich produkcją na specjalne życzenie klienta. Staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości. Zapraszamy do nawiązania współpracy!