Kartony, drukarki, produkty poligraficzne Katowice

Strona główna > Kartony, drukarki, produkty poligraficzne Katowice

Jeśli potrzebujesz zaopatrzyć się w najwyższej jakości materiały w zakresie poligrafii lub zależy Ci na profesjonalnych usługach w przypadku tej branży, to nasza firma chętnie pomoże. Oferta jest skierowana do klientów z Katowic oraz okolicznych miejscowości. Postaw na zadowolenie swoje i Twoich klientów!

Pudełka i opakowania kartonowe

Musisz zapakować swoje produkty na wysyłkę lub na ekspozycję? W takim razie na pewno przydadzą Ci się tekturowe opakowania i kartony, a także różnego rodzaju papiery. Oferujemy zarówno niewielkie pudełka, jak i naprawdę duże kartony o niestandardowych wymiarach.

Dochodzą do tego propozycje pochodzące z recyklingu i wyróżniające się certyfikatem FSC. To nie wszystko, ponieważ klienci w Katowicach szczególnie ceniący sobie estetykę często korzystają z naszych kartonów ozdobnych. Dochodzą do tego produkty odpowiednie do kontaktu z żywnością.

Materiały dla drukarni

A może produkujesz gadżety reklamowe w Katowicach? W takim razie na pewno potrzebne Ci są różnego rodzaju akcesoria, które znajdziesz w naszej ofercie. Chodzi na przykład o magnesy, uchwyty, rzepy, gumki i wiele więcej.

Wysoka jakość – papiery, kartony, tektury lite

Posiadamy wysokiej jakości maszyny introligatorskie w Katowicach. Z tego powodu jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalny fleksodruk, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Pracujemy na różnego rodzaju papierach, dlatego serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Niejednokrotnie obsługujemy zlecenia w sytuacji, w której klient dostarcza swój papier. Jeśli masz jakieś pytania w tym zakresie, to zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Maszyny introligatorskie – Katowice

Nasza oferta dla klientów z Katowic zawiera również akcesoria oraz maszyny introligatorskie, które na pewno spełnią swoje zadania wśród największych specjalistów. Dzięki nim Twoja praca będzie prostsza i przyjemniejsza! Proponujemy także akcesoria do segregatorów oraz clipy do clipboardów.

Jesteśmy jedną z największych firm w branży. Nieprzypadkowo zaufało nam już tak wielu klientów! Zawsze stawiamy na profesjonalizm, oferując przystępne ceny. Chętnie pomagamy w skomplikowanych sytuacjach.

śruby metalowe z płaską główką

Akcesoria reklamowe i introligatorskie – Katowice

Współpracujemy zarówno z małymi firmami, jak i dużymi przedsiębiorstwami, którym zależy przede wszystkim na najwyższej jakości i komfortowej współpracy. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i zawsze staramy się dopasować do wymagań. Nieprzypadkowo działamy na rynku od ponad 30 lat i grono naszych klientów oraz kontrahentów stale się rozrasta. Pracują u nas wyłącznie doświadczeni specjaliści. Współpracujemy z najlepszymi papierniami w Europie, a także producentami z całego świata.

Postaw na najwyższej jakości produkty i usługi poligraficzne w Katowicach!