Gdzie sprawdzają się kieszonki, które można przykleić?

Różnego rodzaju kieszonki samoprzylepne umożliwiają zachowanie organizacji i porządku wśród biurowych rzeczy. Są one trwałe, uniwersalne i wykorzystywane na mnóstwo sposobów, co wpływa na ich znaczącą funkcjonalność. Przydają się jednak nie tylko w biurze, ale też życiu codziennym oraz przy prowadzeniu własnego biznesu. Przeczytaj, gdzie się sprawdzają kieszonki samoprzylepne!

Czym są kieszonki z warstwą samoprzylepną?

Kieszonki samoprzylepne to wysokiej jakości wyroby foliowe. Wykonane są z transparentnej folii, która z jednej strony pokryta jest warstwą samoprzylepną. Co istotne, kieszonki dostępne są w wielu kształtach i rozmiarach do wyboru, dzięki czemu ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Sprawdzają się przy organizacji akcesoriów biurowych, w szkole, drukarniach, agencjach reklamowych, ale też w domu!

Ponadto za pomocą kleju kieszonki samoprzylepne można łatwo nakleić na teczkę z dokumentami, segregator, skoroszyt czy do okładki książki. Dzięki temu możesz w prosty sposób segregować zawartość, a jednocześnie efektywnie zabezpieczać dokumenty czy inne przedmioty przed uszkodzeniem.

Sposoby wykorzystania kieszonek samoklejących

Jak wspomnieliśmy, kieszonki foliowe mają wiele zastosowań i są bardzo funkcjonalne. Folia wykorzystywana do ich produkcji jest trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, a także skutecznie chroni umieszczone w niej przedmioty przed zniszczeniami, wilgocią oraz brudem. Wyroby te używane są do przechowywania w nich:

  • wizytówek (w rozmiarze 95x60 mm, dostępne w wersji standardowej, z obniżonym frontem lub z klapką),
  • płyt CD (w rozmiarze 130x130 mm, dostępne w wersji standardowej lub z klapką),
  • trójkątnych ulotek reklamowych (w rozmiarach: 100x100 mm, 140x140 mm, 150x150 mm i 170x170 mm, kieszonki przyklejane np. na róg książki czy teczki).

Co więcej, jeśli zależy Ci na stosowaniu rozwiązań, które są przyjazne środowisku, możesz zdecydować się także na ekologiczne papierowe kieszonki samoprzylepne.