Papiery do pakowania paczek

Strona główna > Papier i kartony > Papiery do pakowania paczek

 

Papiery i kartony pakowe ekologiczne są jednym z głównych obszarów naszej sprzedaży. Firma Kakado oferuje szeroki wybór przyjaznych dla środowiska papierów i kartonów w gramaturach od 60 gsm do 500 gsm, wykonanych w całości z surowców pochodzących z recyklingu. Z tego właśnie powodu mają one naturalny beżowy (brązowy) kolor. Papiery pakowe są oferowane w roli lub docięte do wymiaru, w zróżnicowanych wymiarach arkusza i różnych gramaturach. Są wyjątkowo trwałe i doskonałe do pakowania, owijania towarów, wypychania paczek i przesyłek.

Papiery szare ekologiczne zabezpieczają towary i powierzchnie przed uszkodzeniem, zabrudzeniem, zarówno w transporcie, jak i podczas magazynowania. Posiadamy także w ofercie białe papiery i kartony ekologiczne, dostępne w różnych odcieniach białości, także z certyfikatem FSC. Możliwe jest również zamówienie papieru z certyfikatem do kontaktu z żywnością. Nasze papiery opakowaniowe wyprodukowane są z wyselekcjonowanej makulatury z domieszką odzyskanych włókien celulozowych. Współpracujemy z dostawcami z całej Europy i nie tylko. Dzięki temu firma Kakado oferuje papiery i kartony pakowe ekologiczne w szerokim asortymencie: w rolach na gilzie, bez gilzy oraz w arkuszach docinanych do formatu.

W sprzedaży posiadamy również wypełniacze papierowe, przekładki makulaturowe z tektury litej, które są zdecydowanie tańsze od przekładek z tektury falistej. Nadają się doskonale do pakowania przemysłowego, zabezpieczenia towarów umieszczanych na paletach. Stosowane są w różnych branżach przemysłu. Oferowane są one w gramaturach od 200 do 900 gsm. Przekładki makulaturowe sprzedawane są w arkuszach. Istnieje możliwość sprzedaży arkuszy ze ściętymi rogami, według wymogów klienta.

Papier szary pakowy

Dostępny w naszym sklepie papier szary pakowy gwarantuje ochronę przed zabrudzeniami, zarysowaniami, wilgocią i zapachami. Idealnie sprawdza się do pakowania pojedynczych przedmiotów. Stanowi także ochronę opakowań zbiorczych. Można go z powodzeniem wykorzystać do owijania towarów oraz wypychania paczek i przesyłek. Ekologiczny papier makulaturowy jest niezwykle mocny i trwały. W ostatnim czasie papier przyjazny środowisku staje się coraz modniejszy w roli opakowania dla prezentów. Sprzedawany jest w rolach na gilzie, w rolach bez gilzy oraz w arkuszach. Istnieje możliwość wykonania indywidualnego nadruku, np. logo firmy. Zapraszamy do składania zamówień!