Gotowe opakowania

Strona główna > Papier i kartony > Gotowe opakowania

 

Posiadamy w ofercie pudełka i gotowe opakowania różnych rozmiarów, także produkowane na zamówienie. Opakowania wykonane są z kartonów gamy Nero, tektury lub kartonów typu Food Contact. Te ostatnie nadają się dla branży spożywczej, jako opakowania jedzenia, mają atest do kontaktu z żywnością. Są przy tym przyjazne środowisku. Dostępne w różnych kolorach i gramaturach.
Branża spożywcza skorzystać może z gotowych wzorów opakowań i pudełek na pralinki, ciastka, desery jednoporcjowe (monodesery), które pozwalają elegancko zapakować dany produkt. Estetyka i elegancja opakowania mają znaczenie zarówno w handlu, jak i wówczas, gdy dajemy komuś w prezencie bombonierkę. Nasze opakowania są idealne na każdą okazję.

Oprócz opakowań dla branży spożywczej oferujemy także pudełka dla przemysłu kosmetycznego oraz do pakowania wszelkiego rodzaju podarunków. Opakowania kustomizowane – mogą być dopasowywane do potrzeb klienta. Dopasowujemy zarówno materiał, z którego będą wykonane, jak i kolor, kształt czy wymiary.
W ofercie posiadamy gotowe opakowania z przekładkami kartonowymi w środku. Mogą one być także wykorzystywane w przemyśle dekoratorskim i szklarskim, np. do pakowania ozdób choinkowych i delikatnych przedmiotów. Oferujemy również możliwość wyłożenia opakowań bibułą albo półpergaminem.