Hurtownia introligatorska i poligraficzna Kakado

Jesteśmy hurtownią introligatorską i poligraficzną, która od 30 lat dostarcza materiały klientom indywidualnym i biznesowym, wśród których znajdują się drukarnie, agencje reklamowe, introligatornie, pracownie plastyczne i osoby zajmujące się rękodziełem. Rozbudowana oferta obejmuje akcesoria introligatorskie i poligraficzne, a także akcesoria reklamowe, takie jak magnesy, uchwyty do długopisów, rzepy samoprzylepne, plomby i kropki klejowe, taśmy opakowaniowe papierowe.

Akcesoria poligraficzne i introligatorskie

Akcesoria poligraficzne i introligatorskie pełnią kluczową rolę w procesie produkcji i wykończenia materiałów drukowanych. Wśród nich znajdują się niezastąpione elementy, takie jak śruby introligatorskie, narożniki, gumki do teczek, kleje, wąsy skoroszytowe metalowe czy plastikowe, clipy do clipboardów oraz nity introligatorskie. Śruby i narożniki zapewniają trwałość i estetykę w oprawie głównie wzorników, ale także wszelkiego rodzaju dokumentów, podczas gdy gumki do teczek są nieocenionym elementem w introligatorstwie, utrzymującym dokumenty w porządku. Kleje, wąsy skoroszytowe i clipy do clipboardów są niezbędne do łączenia i mocowania w celu stabilnej prezentacji dokumentów. Natomiast nity introligatorskie służą do solidnego łączenia arkuszy papieru i kartonu. Zestawienie tych akcesoriów stanowi fundament praktycznej i kompleksowej obsługi procesów poligraficznych oraz introligatorskich, spełniając wszelkie oczekiwania co do trwałości, funkcjonalności i estetyki.

Kakado to również hurtownia papieru!

W naszej hurtowni papieru znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości papierów i kartonów. Nasza oferta obejmuje różnorodne rodzaje papierów, takie jak papiery do zadruku, pakowe, makulaturowe, ekologiczne i ozdobne, a także papiery typu kraft, półpergaminy, bibuły, tektury, kartony i papiery z atestem do kontaktu z żywnością. Odkryj pełną gamę produktów i profesjonalnych usług w hurtowni papieru Kakado, spełniającej oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Sklep introligatorski

W internetowym sklepie introligatorskim Kakado znajdą Państwo wiele produktów wysokiej jakości przydatnych w pracach introligatorskich, poligraficznych czy renowacyjnych. Podczas zakupów nasi pracownicy służą pomocą i doświadczeniem. Z przyjemnością poświęcą Państwu czas oraz doradzą w wyborze produktów introligatorskich.

Prowadząc działalność hurtową i detaliczną, pozyskaliśmy zaufanie wielu Klientów wśród drukarni, introligatorni czy agencji reklamowych, dlatego mamy nadzieję, że pozyskamy również Państwa zaufanie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z listą produktów dostępnych w naszym sklepie introligatorskim. W przypadku pytań prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy.