Akcesoria poligraficzne, papiery i kartony Myszków

Strona główna > Akcesoria poligraficzne, papiery i kartony Myszków

Nasza firma proponuje zainteresowanym z Myszkowa oraz okolic korzystne rozwiązania z dziedziny poligrafii. Jeżeli zatem interesują Cię kartony, papiery, tektury czy usługi poligraficzne, koniecznie skorzystaj z naszej oferty – na pewno nie będziesz zawiedziony. Posiadamy szeroki asortyment i wysokiej jakości produkty – nawet najbardziej wymagający klient, odnajdzie coś dla siebie!

Opakowania kartonowe Myszków

Tworzone przez nas dla klientów z Myszkowa i okolic opakowania kartonowe to jedna z najskuteczniejszych form zabezpieczania różnego rodzaju produktów. Kartony takie są bowiem trwałe oraz odporne na różnego rodzaju niepożądane czynniki – w tym także na warunki atmosferyczne. Materiały te charakteryzują się również bardzo estetycznym wyglądem, zatem będą prezentowały się odpowiednio dobrze w wielu okolicznościach!

papier kolor

Nasz asortyment składa się z opakowań w różnych rozmiarach i gramaturach. Jako nasz klient masz do wyboru dwa warianty kolorystyczne kartonów poligraficznych, przeznaczonych do produkcji opakowań – biały oraz kremowy. Sprzedawane przez naszą firmę klientom z Myszkowa kartony mogą służyć do zadruku offsetowego, typografii, a także sitodruku. Materiały te nadają się również do dalszego procesu produkcyjnego, na przykład lakierowana, foliowania bądź laminowania. Zastosowań tych kartonów może być jednak znacznie więcej – wszystko zależy bowiem od Twoich indywidualnych potrzeb i pomysłów.

Usługi poligraficzne od Kakado

Jako producent wysokiej jakości materiałów do drukowania, oferujemy zainteresowanym usługi poligraficzne, z których mogą korzystać przedsiębiorcy z Myszkowa. Jako klient naszej niezawodnej w wielu sytuacjach firmy możesz zamówić wysokiej jakości druk na wybranym materiale – do wyboru jest półpergamin, bibuła oraz papier.

Te trzy tworzywa różnią się od siebie przede wszystkim gramaturą. Jeżeli nie jesteś pewny, który rodzaj będzie najodpowiedniejszy do Twojej sytuacji, zawsze możesz skorzystać z naszej pomocy. Poligrafia jest dość skomplikowaną dziedziną – na szczęście mamy w firmie wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, która doskonale się w tym orientuje.

Ekologiczne opakowania kartonowe dla klientów z Myszkowa

Korzystanie z naszej oferty to nie tylko atrakcyjne ceny oraz wysokiej jakości produkty. Swoim klientom proponujemy również rozwiązania innowacyjne i ekologiczne. W tym zakresie szczególnie popularny jest papier i karton typu Food Contact. Doskonale nadaje się on do kontaktu z żywnością, dlatego używa się go właśnie do tworzenia funkcjonalnych opakowań dla przemysłu spożywczego. Inwestycja w tego typu materiały to doskonałe rozwiązanie – zwłaszcza dla osób, które dbają o środowisko. Food Contact to karton biodegradowalny i nadający się do recyklingu, zatem nie zanieczyszcza on środowiska.

Akcesoria reklamowe i introligatorskie

Współpraca z naszą firmą gwarantuje Ci całkowite zadowolenie. Dostarczamy w Myszkowie rozwiązania oraz wysokiej jakości produkty, które doskonale sprawdzą się w firmach marketingowych, a także wielu innych przedsiębiorstwach. Szeroki asortyment naszej firmy sprawia, że z pewnością będziesz w stanie odnaleźć tu coś idealnego dla siebie!