Materiały i usługi poligraficzne Lubliniec

Strona główna > Materiały i usługi poligraficzne Lubliniec

Firma KAKADO istnieje na rynku od roku 1990 – od tamtego czasu stale powiększamy grono naszych klientów oraz stałych kontrahentów. Współpracujemy z producentami, hurtowniami oraz papierniami z całej Europy. Właśnie dzięki temu gwarantujemy klientom niemal nieograniczony wybór – nasza firma posiada wyłącznie sprawdzone, najwyższej jakości papiery oraz materiały introligatorskie. Naszą zaletą jest również ekspresowe realizowanie zleceń, bez względu na ich wielkość. Od wielu lat działamy w także w Lublińcu i okolicach.

Lubliniec – oferta papierów i kartonów, tektury introligatorskie

W ofercie KAKADO znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: papiery do druku, metalizowane, kredowe, kartony z fakturą, ozdobne, kolorowe, materiały introligatorskie. Ponadto także uchwyty do długopisów, oczka kaletnicze, wąsy do skoroszytów, rzepy i magnesy, mechanizmy do segregatorów, kieszonki samoprzylepne.

Clarito kolor

Opakowania kartonowe – Lubliniec

Jesteśmy dystrybutorem materiałów poligraficznych i introligatorskich dla producentów opakowań, drukarni, a także agencji reklamowych. Obszar naszego działania to głównie rynek polski, ale również europejski. Naszymi międzynarodowymi odbiorcami są przede wszystkim producenci branży opakowaniowej, papierniczej oraz poligraficznej z Belgii, Niemiec, Holandii oraz Rosji.

Opakowania kartonowe to jednak nie wszystko, co możesz znaleźć w naszej ofercie. Dostępne są także: papiery, półpergaminy, bibuły gładkie, tektury oraz akcesoria plastikowe i metalowe przeznaczone dla przemysłu reklamowego i poligraficznego. Nowością w naszym sklepie są także kolorowe oraz białe kartony i papiery przeznaczone do kontaktu z żywnością, posiadające stosowne certyfikaty.

KAKADO – artykuły reklamowe – Lubliniec

Ze względu na różnorodność oferty, nasza firma jest poważnym konkurentem dla innych firm w branży akcesoriów biurowych oraz dystrybutorów papieru. Sukces na rynku osiągnęliśmy, wychodząc naprzeciw wszystkim potrzebom klientów. Potwierdzeniem tego stanu jest nasza wysoka pozycja w rankingu najbardziej dynamicznie rozwijających się firm na Śląsku. Uczestniczymy również w targach branżowych, dzięki czemu aktywnie kształtujemy rynek materiałów poligraficznych.

Lubliniec – akcesoria introligatorskie

Ofertę naszą kierujemy również do agencji reklamowych. W asortymencie znajdziecie Państwo akcesoria do wykończenia artykułów reklamowych, m.in. napy, nity, śruby, narożniki do albumów, kieszonki samoprzylepne, haki. Ponadto również kółka oraz zawieszki do wzorników, uchwyty do płyt CD, a także uchwyty do długopisów.

Specjalne miejsce w naszej ofercie mają akcesoria dla branży introligatorskiej, takie jak nity, blaszki, listwy, kleje oraz śruby introligatorskie. Ponadto w naszym sklepie znajdziesz także najlepsze maszyny introligatorskie w Lublińcu.