Papiery i kartony Mikołów

Strona główna > Papiery i kartony Mikołów

Jesteś z Mikołowa, Orzesza lub okolic i poszukujesz wysokiej jakości materiałów do poligrafii bądź artykułów reklamowych? Oferta naszego sklepu jest zatem przeznaczona dla Ciebie! Jako doświadczony i profesjonalny dystrybutor tego typu akcesoriów, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci jedynie korzystne rozwiązania dla Twojej firmy. Działamy na terenie całej Polski, zatem chętnie pomożemy również Tobie!

Opakowania kartonowe Mikołów

Jednymi z najpopularniejszych artykułów w naszej firmie, która świadczy usługi także w Mikołowie, są opakowania kartonowe. To bardzo praktyczna i atrakcyjna pod względem cenowym forma zabezpieczenia przed zabrudzeniami czy zniszczeniem transportowanych produktów. W naszej ofercie znajdziesz trwałe kartony, doskonale nadające się do przewożenia dokumentów czy innych towarów.

Kartony poligraficzne dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych – białym oraz kremowym. Materiał nadaje się do zadruku offsetowego, a także sitodruku. Z powodzeniem możesz wykorzystywać kartony do dalszych procesów obróbkowych – na przykład lakierowania bądź laminowania.

Opakowania do żywności – Mikołów, Orzesze

Dbasz o środowisko? Koniecznie zapoznaj się z naszymi produktami Food Contact. To specjalnie przygotowane kartony, które przeznaczone są do tworzenia opakowań dla przemysłu spożywczego. Takie materiały nie przyczyniają się do zanieczyszczenia otoczenia, gdyż są całkowicie biodegradowalne i nie posiadają żadnych szkodliwych substancji!

Oferujemy również piękne kartony ozdobne do tworzenia dekoracji i efektownych opakowań – znajdziesz je w serii Nero, Ivory, Clarito oraz Metallic Pearl. Oferujemy ponadto szeroki wybór oklein introligatorskich.

ecoline okleina introligatorska

Wyjątkowe artykuły reklamowe

Oferta naszego sklepu dla Mikołowa i okolicznych miast jest na tyle szeroka, że każdy zainteresowany znajdzie u nas coś dla siebie. Dostępne są tu na przykład oryginalne akcesoria reklamowe, za pomocą których można stworzyć fantastyczne gadżety. Asortyment ten dedykowany jest przede wszystkim przedsiębiorstwom marketingowym oraz agencjom interaktywnym, jednak może go zakupić praktycznie każdy klient.

Akcesoria reklamowe i introligatorskie w Mikołowie

Szczególną popularnością cieszą się również materiały do poligrafii, które zakupiło już wielu klientów z Mikołowa i okolic. Charakteryzują się wysoką trwałością, a także jakością wykonania. Doskonale nadają się do dalszej obróbki, a także wykonania nadruku. Warto jeszcze podkreślić, że takie materiały poligraficzne prezentują się doskonale w każdej sytuacji.

Korzystanie z naszego sklepu niesie ze sobą wiele korzyści. Jako profesjonalna firma, która zdążyła już zaopatrzyć wielu klientów z całej Polski, oferujemy swoje ogromne doświadczenie. Współpraca z nami to gwarancja zadowolenia dla każdego!