Kartony, drukarki, produkty poligraficzne Olkusz

Strona główna > Kartony, drukarki, produkty poligraficzne Olkusz

Potrzebujesz nowoczesnych materiałów introligatorskich w Olkuszu bądź okolicach? Jako firma z ogromnym doświadczeniem i jeszcze większym asortymentem, z pewnością Ci pomożemy! Proponujemy jedynie sprawdzone oraz opłacalne rozwiązania, dlatego współpraca z nami z pewnością Ci się spodoba.

Opakowania kartonowe Olkusz

Proponowane przez nas opakowania kartonowe są bardzo praktyczną, a przede wszystkim przystępną cenowo formą zabezpieczenia przed zabrudzeniami czy zniszczeniem. Jako profesjonalna firma świadczymy swoje usługi na przykład w Olkuszu i proponujemy trwałe kartony, w których przechowywać bądź przenosić możesz różnego rodzaju dokumenty czy inne produkty.

Materiały tego typu charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale także estetycznym wyglądem. Proponujemy Ci dwa rozwiązania kolorystyczne – biały oraz kremowy. Kartony te doskonale nadają się do zadruku offsetowego, typografii bądź też sitodruku. Oczywiście możesz je również wykorzystać do dalszych procesów produkcyjnych – na pewno przydadzą się do bigowania, foliowania, lakierowania czy laminowania. Możliwości wykorzystywania tych opakowań jest naprawdę wiele, a jako naszego klienta ogranicza Cię jedynie wyobraźnia.

papier kolor

Jeżeli interesuje Cię ochrona środowiska, to koniecznie sprawdź nasze produkty z serii Food Contact. To kartony, które są całkowicie ekologiczne. Materiał użyty do ich produkcji zapewnia, że każdy karton rozkłada się w stu procentach, zatem nie przyczynia się w żaden sposób do zanieczyszczenia przyrody. Można go z powodzeniem używać do tworzenia opakowań dla przemysłu spożywczego, gdyż nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Inwestycja taka nie jest wcale kosztowna, a z pewnością przyniesie Twojemu przedsiębiorstwu wiele korzyści!

Wyjątkowe akcesoria reklamowe dla firm z Olkusza

Nasze usługi świadczymy także w Olkuszu, a w naszej ofercie znaleźć możesz również wyjątkowe akcesoria reklamowe. Tego typu komponenty przeznaczone są do tworzenia oryginalnych gadżetów reklamowych. Dedykowane są przede wszystkim dla firm marketingowych czy agencji interaktywnych. Jako czołowy dystrybutor tego typu akcesoriów jesteśmy w stanie zaoferować Ci korzystne rozwiązania z tego zakresu.

Nasz asortyment obejmuje na przykład zamknięcia do pudełek, teczek czy torebek. Produkty takie wyróżniają się uniwersalnością – są również bardzo eleganckie, zatem będą doskonale prezentowały się na każdym artykule. Szczególnie popularna jest taśma samoprzylepna, która pozwala na ekologiczne oraz ekonomiczne zabezpieczenie różnego rodzaju przesyłek w transporcie.

Materiały introligatorskie Olkusz

Możesz u nas znaleźć również materiały introligatorskie – śruby, nity, narożniki, oczka do segregatorów,  clipy do clipboardów. Proponujemy także odpowiednie do ich wykorzystywania maszyny: zupełnie nowe oraz używane, które będą nieco tańsze.

Współpraca z nami z pewnością będzie dla Ciebie źródłem satysfakcji. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie doradzą Ci najlepsze rozwiązania z zakresu narzędzi czy elementów introligatorskich. Kupując u nas, masz gwarancję, że wszystkie produkty będą zawsze wysokiej jakości!