Papiery i kartony Siemianowice Śląskie

Strona główna > Papiery i kartony Siemianowice Śląskie

Jesteśmy producentem i przedstawicielem branży introligatorskiej i poligraficznej, a także cenionym wytwórcą oraz dystrybutorem opakowań, z których korzystają agencje reklamowe czy drukarnie. Współpracujemy z wieloma europejskimi papierniami i producentami mechanizmów oraz akcesoriów introligatorskich. Mamy zarówno polskich, jak i zagranicznych klientów, z branż takich jak: opakowaniowa, poligraficzna czy papiernicza.

Doceniają nas nabywcy z Holandii, Czech, Litwy, Estonii, Rosji, Niemiec, Belgii, Słowacji, Łotwy, a także Finlandii. To, co znacząco wyróżnia naszą firmę na tle innych i sprawia, że jesteśmy wysoko ponad konkurencją, jest różnorodność oferty. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Ci wszelkiego rodzaju materiały i to w bardzo szybkim czasie. U nas liczy się bowiem jakość, ale także i tempo dostarczenia materiałów, tak, abyś był w pełni zadowolony.

Materiały do poligrafii – Siemianowice Śląskie

 W ofercie firmy KAKADO znajdziesz takie materiały jak:

 • clipy do clipboardów,
 • akcesoria reklamowe,
 • papiery samoprzylepne,
 • papiery do druku,
 • papiery metalizowane i satynowe,
 • mechanizmy do segregatorów,
 • maszyny introligatorskie,
 • uchwyty do długopisów,
 • wąsy do skoroszytów,
 • oczka kaletnicze,
 • narożniki introligatorskie,
 • kieszonki samoprzylepne,
 • kartony,
 • tektury gładkie i kaszerowane.

Dużym plusem naszej hurtowni poligraficznej jest to, że wszystkie papiery opakowaniowe oferowane przez nas są jak najbardziej przyjazne środowisku i spełniają wszelkie normy ekologiczne. Produkty naszej firmy posiadają w większości certyfikat zrównoważonej gospodarki leśnej FSC, a klienci z Siemianowic Śląskich mają zapotrzebowanie na tego typu asortyment. Zapraszamy więc do współpracy!

Materiały do branży introligatorskiej – Siemianowice Śląskie

Głównym produktem w naszej ofercie są materiały dla poligrafii. Dzięki nam klienci z Siemianowic Śląskich są zaopatrzeni w papiery poligraficzne przeznaczone do zadruku oraz papiery typu kraft.

papiery i kartony

Oferujemy również kartony. Przedsiębiorcy z Siemianowic Śląskich wykazują na nie duże zapotrzebowanie. Jeżeli potrzebujesz takich produktów, u nas możesz zaopatrzyć się w kartony dla branż: spożywczej, farmaceutycznej, modowej, poligraficznej, jubilerskiej. Oferujemy także kolorowe bibuły gładkie oraz półpergaminy w szerokiej gamie gramatur. W sprzedaży mamy również papier tradycyjny do druku offsetowego oraz papiery do druku typu: kredowe, gloss i silk oraz matowe powlekane.

Hurtownia poligraficzna dla klientów z Siemianowic Śląskich

Oferujemy także wszelkiego rodzaju materiały do branży introligatorskiej. Siemianowice Śląskie  zaopatrywane są przez nas między innymi w tektury: introligatorskie, puzzlowe, lite, kaszerowane. Wedle potrzeb, mogą być oklejone czarnym lub białym papierem. Dostarczane przez nas tektury nadają się do produkcji pudełek, teczek, opakowań, okładek książek, segregatorów, albumów, podkładek i wielu, wielu innych artykułów biurowych.

Kartony beermat, ozdobne poligraficzne – Siemianowice Śląskie

W naszym asortymencie znajdziesz także karton typu beermat. Jest to spulchniony karton w kremowym kolorze. Nasze materiały mogą być wykorzystywane do bardzo wielu procesów produkcyjnych, takich jak na przykład: cięcie, kaszerowanie, bigowanie, laminowanie, klejenie, frezowanie. Oferujemy możliwość docięcia tektury introligatorskiej do takiego formatu, jaki sobie życzysz.

Proponujemy szerokie spektrum produktów, od akcesoriów, przez papiery i różnego rodzaju tektury, po kartony, a nawet maszyny introligatorskie. Gorąco zachęcamy Cię do skorzystania z oferty firmy KAKADO.