Materiały i usługi poligraficzne Bieruń

Strona główna > Materiały i usługi poligraficzne Bieruń

Czy podczas swojej pracy korzystasz z materiałów poligraficznych? A może potrzebujesz akcesoriów reklamowych? Jesteśmy firmą rodzinną Kakado.pl i zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą materiałów do poligrafii w Bieruniu oraz jego okolicach.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest dla naszych klientów wizerunek ich marki. Dlatego oferujemy wszystkie produkty poligraficzne wysokiej jakości, często także przyjazne środowisku i wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Dzięki temu produkty, które Ci proponujemy, są nie tylko trwałe, ale i ekologiczne.

Wiemy też, że zadaniem każdej, a więc i Twojej, firmy nie jest tylko pojawienie się na rynku, ale konieczne jest wzmocnienie swojej widoczności, dlatego proponujemy szeroką ofertę materiałów poligraficznych. Znajdziesz wśród niej: papiery i kartony, tekturę introligatorską, akcesoria reklamowe oraz introligatorskie, mechanizmy do segregatorów oraz clipy do clipboardów.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno nowe, jak i używane maszyny introligatorskie: bigownicę, nitownicę ręczną, dziurkacz ręczny, prasę rolową, zaciskarkę, oklejarkę, zawijarkę. Oferujemy również automatyczne linie do produkcji okładek, klejenia, laminowania, jak i linie do kaszerowania z zawijaniem. Wykonujemy także usługę nadruku na półpergaminie 25 – 50 gsm, bibule 17 – 22 gsm, papierze 50 – 120 gsm. Zależy nam na tym, aby tak szeroka oferta spełniała oczekiwania każdego z klientów.

papier kraft brązowy torba

Wysokiej jakości opakowania kartonowe – Bieruń

Dostępne są u nas materiały przeznaczone na opakowania kartonowe. Oferujemy Ci: kartony białe, kremowe, kartony ozdobne i dekoracyjne, linię kartonów i papierów Nero, Clarito czy też kartony poligraficzne. Gładkie kartony są przeznaczone do zadruku. Kartony poligraficzne służą do dalszych procesów produkcyjnych, m.in. bigowania, foliowania, laminowania, tłoczenia, lakierowania. Kartony z białym oraz kremowym spodem są sztywne i poleca się je tym klientom, którzy potrzebują druku wielobarwnego. Wszystkie produkty dostępne są w wielu formatach oraz zróżnicowanych gramaturach. Proponowane przez nas artykuły kartonowe możesz wykorzystać podczas produkcji materiałów biurowych. Używa się ich do: okładek magazynów, książek, folderów, broszur reklamowych, kartek pocztowych, zaproszeń, opakowań kartonowych, teczek biurowych. Mają również zastosowanie w trakcie produkcji oprawy miękkiej zeszytów, książek, folderów, opakowań spożywczych, farmaceutycznych i kosmetycznych. Są także wykorzystywane podczas produkcji okładek kalendarzy, notesów czy też notatników.

Profesjonalne wsparcie

Czy masz jakieś pytania? A może coś jest dla Ciebie niejasne? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania oraz wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. Udzielimy Ci wsparcia na każdym etapie współpracy z nami. Jesteśmy firmą rodzinną, dlatego każdy klient może liczyć na profesjonalną, spersonalizowaną obsługę. Wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do klientów i zależy nam, abyś podczas współpracy czuł się doskonale. Potrzebujesz materiałów do poligrafii w Bieruniu? Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami!