Usługi poligraficzne, opakowania tekturowe Piekary Śląskie

Karton kartonowi nierówny, o czym świadczy nasza szeroka oferta dla klientów z Piekar Śląskich. Nie warto marnować czasu na poszukiwanie pudeł, pudełek i pudełeczek, mających skryć pożądany produkt, skoro ich szeroki zakres dostępny jest właśnie tutaj!

Oferta kartonów i kartoników

Kartony makulaturowe pozyskiwane są z recyklingu, więc pośrednio wpływają na ochronę środowiska, a do tego służą rozmaitym celom. Kartony i papiery z serii Food Contact pozwalają na bezpieczny kontakt z żywnością, a więc sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest zapakowanie owoców, ciast, ciastek czy kanapek. Kartony ozdobne genialnie ukryją wyjątkowy upominek i staną się jego ozdobą.

Spersonalizowanym upominkiem będzie prezent zapakowany w karton introligatorski, dający się dowolnie zadrukować, na przykład miłą grafiką czy dedykacją. Wysoka jakość surowca sprawia, że kartony są trwałe, a przy tym mogą być też piękne. Ich multifunkcjonalność pozwala na idealny dobór opakowania, jak również wykorzystanie produktów w niestandardowy sposób.

bibuła kolory różne

Maszyny introligatorskie podstawą pracowni

Za wysoką jakością produktów stoją wysokiej klasy maszyny introligatorskie. Wiele firm w Piekarach Śląskich korzysta z naszej oferty nie tylko dlatego. Bigownica, nitownica, oklejarka i zawijarka są urządzeniami, których obecność w pracowni introligatorskiej jest niezbędna. Oczywiście uzależnione jest to od rodzaju wykonywanego rękodzieła, jednak to, co łączy maszyny i tworzone dzięki nim rzeczy, to wysoka jakość.

Solidne części wykonane z wytrzymałych materiałów, przemyślana konstrukcja, płynne i funkcjonalne działanie to znaki rozpoznawcze naszych maszyn. Nie warto kupować przypadkowych urządzeń, skoro dysponujemy sprawdzonymi nitownicami, aplikatorami kleju, prasami rolowymi czy bardziej złożonymi liniami produkcyjnymi. Inwestycje w tego rodzaju urządzenia nie należą do tanich, a więc pieniądze powinny być ulokowane w sprawdzonych źródłach.

Funkcjonujące firmy w Piekarach Śląskich bez wątpienia zasługują na sprzęt godny uzdolnionych artystów i oddanych pracowników, którym zależy na produktach wysokiej jakości. Są one bowiem symbolem ich przedsiębiorstwa.

Artykuły reklamowe – czemu nie?

Niejednokrotnie za sprawną pracą, jak również za reklamą firmy, stoi drobiazg. Każda reklama, nawet najbardziej oczywista, jest lepsza aniżeli jej brak. Dlatego inwestowanie w nawet małe i proste gadżety reklamowe, które dotrą do mieszkańców Piekar Śląskich, może wpłynąć na popularność Twojej marki na tym terenie.

Nasze produkty to też wysokiej jakości elementy bardziej złożonych akcesoriów. Praktyczny uchwyt do różnej grubości długopisów, uchwyt na CD, który chroni przed uszkodzeniem powierzchni nośnika, gumki introligatorskie w wielu kolorach do teczek czy magnesy – w niecodzienny sposób ułatwiają pracę agencji reklamowych, PR-owych czy domów mediowych.

Kakado jako przodujący przedstawiciel w branży dysponuje hurtowymi ilościami artykułów reklamowych w Piekarach Śląskich. Zapomnij o gadżetach reklamowych krótkiej trwałości i zapoznaj się z naszą bogatą ofertą. A jest w czym wybierać: zapewniamy bowiem drobiazgi, które w szerszej skali okazują się niezwykle znaczące.