Materiały introligatorskie oraz poligraficzne Cieszyn

Strona główna > Materiały introligatorskie oraz poligraficzne Cieszyn

Introligatorstwo oznacza proces wykańczania druku, który jest ważną częścią branży poligraficznej. Dlaczego? Otóż ten etap decyduje o ostatecznym wyglądzie produktu – czyli ma bezpośredni wpływ na atrakcyjność np. książki dla kupującego. Ponadto wpływa na odporność wyrobu oraz jego funkcjonalność. Dlatego dobrze jest zainwestować w wysokiej jakości materiały introligatorskie oraz poligraficzne dla lepszego efektu, który przełoży się na sprzedaż.

Druk fleksograficzny w Cieszynie

Druk w Cieszynie wykonuje nasza firma – Kakado, gdzie oferujemy wysokiej jakości usługę zadruku flexo na trzech rodzajach nośników. Wszystkie można wykonać w 1 lub 2 kolorach, łącznie z zadrukiem całej wstęgi papieru na dany kolor. Do wyboru jest zadruk na półpergaminie (25-50 gsm.), bibule (17-22 gsm.) lub na papierze (50-120 gsm). Dzięki temu możesz dobrać odpowiedni rodzaj podłoża do swoich potrzeb. Istnieje też możliwość zadruku na papierze dostarczonym przez klienta. Firma zastrzega sobie jednak prawo do wykonania próby na dostarczonym materiale, w celu sprawdzenia jego jakości. W końcu Twoja satysfakcja jest najważniejsza, dlatego dbamy o jakość naszych wydruków.

Firma w ofercie ma również nowe maszyny introligatorskie oferowane na terenie Cieszyna, Goleszowa i okolic. Zaliczamy do nich bigownicę, nitownicę, dziurkacz ręczny, oklejarkę, zawijarkę, prasę rolową, zaciskarkę uniwersalną, linię do kaszerowania z zawijaniem. Wszystko, co jest niezbędne do fachowego wykonywania usług z zakresu introligatorstwa. Ponadto, istnieje możliwość zamówienia maszyny zbudowanej według Twojego indywidualnego projektu. Oferujemy też skorzystanie z serwisu maszyn obejmującego: naprawy bieżące, przeglądy oraz remonty zakupionych urządzeń.

Kratfwzornik Resize 224x300

Poszukujesz artykułów reklamowych w Cieszynie?

W naszej szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie! Magnesy samoprzylepne oferujemy w trzech rozmiarach: 10/0,6 mm, 10/1 mm i 10/2 mm, sprzedawane w kompletach po 50 sztuk. Istnieje także możliwość złożenia indywidualnego zamówienia obejmującego inne rozmiary, np. 15×1 mm, 20×1 mm, 20×2 mm, 5×4 mm, 8×2 mm, lub kształty. Z innych akcesoriów reklamowych posiadamy także rzepy samoprzylepne, składające się z dwóch części: flauszu i haczyków. Oferujemy akcesoria do zamykania (taśma papierowa, plomby), kieszonki (na płyty, wizytówki), uchwyty na CD, zestawy do wzorników, kółka zawieszkowe, akcesoria do prezentacji.

Opakowania kartonowe, papiery, tektury – Cieszyn

W świecie branży poligraficznej opakowania kartonowe są równie niezbędne, co artykuły reklamowe, dlatego oferujemy szeroki wybór kartonów dostępnych w Cieszynie. Od kartonów poligraficznych z białym i kremowym spodem, po kartony ozdobne, które zachwycają nie tylko funkcjonalnością, ale i kolorami.