Materiały introligatorskie oraz poligraficzne Jędrzejów

Strona główna > Materiały introligatorskie oraz poligraficzne Jędrzejów

W wielu gałęziach biznesu rozmaite opakowania, papiery i kartony odgrywają jedną z najistotniejszych ról w całym procesie realizacyjnym. Będąc przedsiębiorcą, z całą pewnością zdajesz sobie również sprawę, jakie znaczenie ma jakość opakowania Twojego produktu. Od 1990 roku postawiliśmy sobie za cel dostarczanie najwyższej jakości kartonów, papierów, tektury, akcesoriów biurowych, a także realizacji usług. Działamy na terenie całego kraju, także na terenie miasta Jędrzejów, Szczekociny czy Busko-Zdrój. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kartony i opakowania kartonowe w mieście Jędrzejów – tylko od KAKADO!

Wieloletnie doświadczenie, które posiadamy, a także niezwykle rozbudowana oferta, pozwalają nam zadowolić wszelkie wymagania klientów. W naszym asortymencie znajdują się kartony poligraficzne, ozdobne, tektury introligatorskie, karton typu beermat. Znajdziesz tu także papiery satynowe i offsetowe przeznaczone druku, papiery food contact, mechanizmy do segregatorów, akcesoria reklamowe i wiele innych produktów. Ofertę naszą cały czas  poszerzamy, aby zagwarantować naszym klientom najnowsze rozwiązania na rynku.

Ponadto w zakresie realizowanych przez nas usług dla mieszkańców miasta Jędrzejów i województwa świętokrzyskiego, znajduje się także druk fleksograficzny. Dzięki niemu możesz przygotować zarówno wyjątkowe upominki, jak i wspaniałe materiały reklamowe czy opakowaniowe.

019885 620 300x200

Maszyny introligatorskie – Jędrzejów i okolice

Dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić wszystkich klientów. Z tego względu nie ograniczamy się jedynie do obrotu papierami, opakowaniami i akcesoriami biurowymi. W naszej firmie zaopatrują się rozmaite zakłady drukarskie, pracownie plastyczne, osoby z branży fotograficznej. Oferujemy także profesjonalne urządzenia introligatorskie, których jesteśmy zarówno importerem, jak i producentem.

Dlaczego warto postawić właśnie na nas? Ponad 30 lat obecności na rynku mówi samo za siebie. Jesteśmy solidni i godni zaufania, a nasi partnerzy zawsze mogą liczyć na naszą pomoc. Charakteryzują nas też atrakcyjne ceny, dzięki czemu każdy, kto potrzebuje wysokiej klasy sprawdzonych rozwiązań, może sobie na nie pozwolić.

Jędrzejów – wysokiej jakości materiały dla poligrafii

Jesteśmy firmą o zasięgu europejskim, jednak bardzo mocno zależy nam na wspieraniu lokalnych działalności. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, jednak nikogo nie stawiamy na piedestale. Klient z Niemiec, Czech, Holandii czy Belgii jest dla nas tak samo ważny, jak klient z Jędrzejowa. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszym asortymentem do przejrzenia znajdujących się w nim wyjątkowych produktów. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt – nasi fachowi konsultanci rozwieją wszystkie wątpliwości.