Materiały i usługi poligraficzne Gliwice

Strona główna > Materiały i usługi poligraficzne Gliwice

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty wszystkie osoby, którym zależy na wysokiej jakości materiałach poligraficznych, a także specjalistycznych usługach. Nasza firma zawsze stawia na pełen profesjonalizm, najwyższą jakość i atrakcyjne ceny. Nasze materiały i usługi poligraficzne kierujemy głównie do klientów z Gliwic i okolic.

Karton biały ekologiczny 260 gsm

Kartony, papiery, tektury introligatorskie – Gliwice

Twoja firma zajmuje się dystrybucją produktów różnych gabarytów? W takim razie najpewniej potrzebne Ci są kartony i opakowania. Nasze przedsiębiorstwo zaprasza osoby z Gliwic do kupna naszych materiałów! Stawiamy wyłącznie na najwyższą jakość. Z tego powodu nasze papiery, opakowania i kartony nie tylko są pewne, ale też  spełniają normy certyfikatu FSC (o zrównoważonym leśnictwie), dlatego są odpowiednie dla osób, dla których ważne jest środowisko naturalne.

Posiadamy w ofercie papiery i kartony pochodzące z recyklingu. To nie wszystko, ponieważ nasz asortyment jest odpowiedni także dla najbardziej wymagających, więc nasze opakowania kartonowe i inne sprawdzą się też przy bezpośrednim kontakcie z żywnością. Dochodzą do tego okleiny introligatorskie, papiery kraft i nie tylko.

Gadżety reklamowe

Produkujesz gadżety reklamowe w Gliwicach? W takim razie na pewno potrzebujesz do tego różnego rodzaju akcesoriów. Nasza firma proponuje materiały reklamowe różnego rodzaju. Mogą to być na przykład uchwyty, magnesy, rzepy, gumki, mechanizmy do otwierania i zamykania i wiele więcej. W każdym przypadku możesz liczyć na różnorodność, niskie ceny i wysoką jakość. Nasze materiały reklamowe dostosowane do potrzeb przedsiębiorców z Gliwic na pewno przypadną Ci do gustu.

Usługi poligraficzne

Świadczymy także wysokiej jakości usługi poligraficzne. Posiadamy profesjonalne urządzenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie idealnie dopasować się do Twoich wymagań i zapewnić szybkie wykonanie zadania. Doświadczeni specjaliści mogą dociąć produkt do wybranego formatu. Często spełniamy niestandardowe życzenia klientów z Gliwic w tym zakresie. Wykonujemy druk na bibule, półpergaminie i papierze. Jeśli masz własny papier, możesz go nam dostarczyć, a my go zadrukujemy!

Materiały introligatorskie

Sprzedajemy także materiały introligatorskie, takie jak kleje, listwy. Dochodzą do tego profesjonalne maszyny introligatorskie, zarówno nowe, jak i używane. To nie wszystko – możesz u nas wyposażyć się w innego rodzaju produkty, dlatego zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Nasza firma działa na rynku 30 lat. Bogate doświadczenie sprawiło, że dysponujemy wiedzą i umiejętnościami, które pozwalają spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze produkty sprowadzamy z licznych papierni i od sprawdzonych producentów z Europy i nie tylko. Dzięki temu zawsze można u nas liczyć na wysoką jakość i różnorodność.