Śruby, nity, narożniki introligatorskie Pszczyna

Strona główna > Śruby, nity, narożniki introligatorskie Pszczyna

Materiały reklamowe w Pszczynie i Kobiórze

Dobrze prosperującemu przedsiębiorstwu nie trzeba przypominać, jak istotną rolę w sukcesie gra dobra reklama. Bez popularyzowania swojej oferty ciężko jest znaleźć klientów, natomiast warta uwagi lista usług zasługuje na świadomość istnienia. Innymi słowy; reklama jest dźwignią handlu!

Biorąc pod uwagę te zależności, zauważamy zwiększone zainteresowanie akcesoriami reklamowymi w Pszczynie i Kobiórze oraz okolicy. Co istotne, nasze produkty pełnią nie tylko rolę klasycznej reklamy, ale przede wszystkim są niezwykle praktyczne i wygodne w użyciu. Są zawsze tam, gdzie ich potrzebujesz.

Akcesoria introligatorskie i reklamowe – Pszczyna, Kobiór

Pojedyncze ulotki z nazwą firmy są już przeżytkiem, gdyż logo znacznie lepiej prezentuje się na magnesach, uchwytach na długopis, teczkach czy segregatorach. Dopracowanie gadżetu wspomogą także akcesoria do zamykania lub mocowania, takie jak magnesy i rzepy samoprzylepne albo kieszonki samoprzylepne. Te ostatnie pozwalają estetycznie mocować dokumenty i wizytówki w teczkach i innych materiałach biurowych.

8 300x225

Usługi poligraficzne w Pszczynie i Kobiórze

Druk poligraficzny w Pszczynie i Kobiórze to kolejna propozycja firmy Kakado. Naszym głównym celem działalności jest oferowanie usług najwyższej jakości. Wszelkie działania mają służyć przede wszystkim ułatwieniu wam pozyskania klientów i zapewnieniu promocji naszym kontrahentom.

Druk poligraficzny to dziedzina, która daje mnóstwo możliwości, bowiem obecne również w Kakado technologie i park maszynowy pozwalają na stworzenie dowolnego nadruku w jednym lub 2 kolorach. Oferujemy druk na półpergaminie, bibule i papierze, które różnią się między sobą gramaturą, odpornością na warunki zewnętrzne i wytrzymałością.

Wybór opiera się tu także na formacie – począwszy od arkuszy, po wstęgi papieru. Rzecz jasna zachęcamy także pszczyńskich klientów detalicznych i przedsiębiorstwa do tego, by skorzystały z pomocy naszych ekspertów w tej dziedzinie.

Opakowania kartonowe dla Pszczyny

Można zaryzykować stwierdzenie, że opakowania kartonowe mogą przydać się zawsze i wszędzie. Ich obecność w różnorodnych firmach jest wobec tego niezbędna. Służą pakowaniu produktów wytwarzanych w  przedsiębiorstwach, są bazą do indywidualnego nadruku. Posłużą też jako pojemnik na rzeczy znajdujące się w biurach i pozwalają zachować odpowiedni porządek także w domach.

Wysokiej klasy materiały, z których wykonujemy opakowania kartonowe, gwarantują wytrzymałość, zatem nie trzeba obawiać się, że zawiodą w nieoczekiwanym momencie. Posiadamy kilka rodzajów materiałów do tworzenia pudełek, które dedykowane są wszelakiemu użytkowi. W naszej ofercie znajdziesz kartony ozdobne i dekoracyjne.

Kartony i papiery ekologiczne – Pszczyna

Wśród nich znajdziecie kartony makulaturowe pozyskiwane recyklingu, co przyczynia się do ochrony środowiska. Kartony ozdobne i dekoracyjne sprawdzają się jako pudełka na prezenty, a kartony poligraficzne można zadrukować i spersonalizować. Kartony typu Food Contact są bezpieczne nawet w kontakcie z pożywieniem, a więc mogą pełnić funkcję opakowań na słodkie upominki i inne artykuły spożywcze.

Zapraszamy do kontaktu

Szeroka oferta naszej firmy pozwala na dowolny wybór interesujących was usług. Kierujemy się zasadą „jesteśmy dla was”, a w związku z tym dokładamy wszelkich starań, by spełnić wszelkie wasze oczekiwania. Zapraszamy do zakładki ”Kontakt”, która zawiera niezbędne informacje. Poświęcimy wam wystarczająco dużo czasu, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na pytania.

Kakado jest firmą, która cieszy się uznaniem w Polsce, gdyż ze swoimi propozycjami współpracy wychodzimy także poza granice rodzimego Śląska. To wiąże się z pewnością, że oddajecie zlecenie w dobre ręce – profesjonalistów dysponujących wysokiej jakości sprzętem. Zapraszamy!