Śruby, nity, narożniki introligatorskie Pszczyna

Materiały reklamowe w Pszczynie i Kobiórze

Dobrze prosperującemu przedsiębiorstwu nie trzeba przypominać, jak istotną rolę w sukcesie gra dobra reklama. Bez popularyzowania swojej oferty ciężko jest znaleźć klientów, natomiast warta uwagi lista usług zasługuje na świadomość istnienia. Innymi słowy; reklama jest dźwignią handlu!

Biorąc pod uwagę te zależności, zauważamy zwiększone zainteresowanie akcesoriami reklamowymi w Pszczynie i Kobiórze oraz okolicy. Co istotne, nasze produkty pełnią nie tylko rolę klasycznej reklamy, ale przede wszystkim są niezwykle praktyczne i wygodne w użyciu. Są zawsze tam, gdzie ich potrzebujesz.

Pojedyncze ulotki z nazwą firmy są już przeżytkiem, gdyż logo znacznie lepiej prezentuje się na magnesach, uchwytach na długopis, teczkach czy segregatorach. Dopracowanie gadżetu wspomogą także akcesoria do zamykania lub mocowania, takie jak magnesy i rzepy samoprzylepne albo kieszonki samoprzylepne, które pozwalają estetycznie mocować dokumenty i wizytówki w teczkach i innych materiałach biurowych.

Usługi poligraficzne w Pszczynie i Kobiórze

Druk poligraficzny w Pszczynie, Kobiórze i okolicy – oto kolejna propozycja firmy Kakado, której głównym celem działalności jest oferowanie usług najwyższej jakości. Wszelkie nasze działania mają służyć nie tylko zapewnieniu nam sporej liczby zleceń, ale przede wszystkim ułatwieniu wam pozyskania klientów i zapewnieniu promocji naszym kontrahentom.

Druk poligraficzny to dziedzina, która daje mnóstwo możliwości, bowiem obecne również w Kakado technologie i park maszynowy pozwalają na stworzenie dowolnego nadruku w jednym lub 2 kolorach. Oferujemy druk na półpergaminie, bibule i papierze, które różnią się między sobą gramaturą, odpornością na warunki zewnętrzne i wytrzymałością.

Wybór opiera się tu także na formacie – począwszy od arkuszy, aż po wstęgi papieru. Rzecz jasna zachęcamy także pszczyńskich klientów detalicznych i przedsiębiorstwa do tego, by skorzystały z pomocy naszych ekspertów w tej dziedzinie. Tym bardziej, że dysponujemy własnym materiałem do zadruku, ale jesteśmy otwarci także na propozycje Klientów.

Opakowania kartonowe dla Pszczyny

Można zaryzykować stwierdzenie, że opakowania kartonowe mogą przydać się zawsze i wszędzie. Ich obecność w różnorodnych firmach jest wobec tego niezbędna. Służą pakowaniu produktów wytwarzanych w waszych przedsiębiorstwach, są świetną bazą do indywidualnego nadruku, służą jako pojemnik na rzeczy znajdujące się w waszych biurach i pozwalają zachować odpowiedni porządek także w domach.

Wysokiej klasy materiały, z których wykonujemy opakowania kartonowe, gwarantują wytrzymałość, zatem nie trzeba obawiać się, że zawiodą w najmniej oczekiwanym momencie. Posiadamy kilka rodzajów materiałów do tworzenia pudełek, które dedykowane są wszelakiemu użytkowi.

Wśród nich znajdziecie kartony makulaturowe pozyskiwane recyklingu, co przyczynia się do ochrony środowiska. Kartony ozdobne i dekoracyjne sprawdzają się jako pudełka na prezenty, a kartony poligraficzne można zadrukować i spersonalizować. Kartony typu Food Contact są bezpieczne nawet w kontakcie z pożywieniem, a więc mogą pełnić funkcję opakowań na słodkie upominki i inne artykuły spożywcze.

Zapraszamy do kontaktu

Szeroka oferta naszej firmy pozwala na dowolny wybór interesujących was usług. Będziemy zaszczyceni, jeżeli to w nasze ręce złożycie realizację zlecenia. Kierujemy się zasadą „jesteśmy dla was”, a w związku z tym dokładamy wszelkich starań, by spełnić wszelkie wasze oczekiwania.

Zapraszamy do zakładki ”Kontakt”, która zawiera niezbędne informacje, jak numer telefonu czy adres mailowy. Poświęcimy wam wystarczająco dużo czasu, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na pytania. Następnym krokiem będzie dopełnienie szczegółów i obmyślenie strategii działania.

Kakado jest firmą, która cieszy się uznaniem w całej Polsce, gdyż ze swoimi propozycjami współpracy wychodzimy także poza granice miasta, w którym mamy biuro główne. To wiąże się z pewnością, że oddajecie zlecenie w dobre ręce – w ręce profesjonalistów dysponujących wysokiej jakości sprzętem. Zapraszamy!