Drukarnia i sklep poligraficzny Ruda Śląska

Strona główna > Drukarnia i sklep poligraficzny Ruda Śląska

Potrzebne Ci kartony, akcesoria introligatorskie, materiały papiernicze? A może chcesz skorzystać z profesjonalnych usług poligraficznych? W każdym przypadku nasza firma będzie w stanie Ci pomóc. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty – zachęcamy szczególnie osoby z Rudy Śląskiej i okolic.

Opakowania i kartony

Prowadzisz sklep lub zajmujesz się produkcją różnego rodzaju towarów? W takim razie pewnie potrzebne Ci są dobre, wytrzymałe i wysokiej jakości kartony. Dla klientów z Rudy Śląskiej oferujemy szeroki asortyment w tym zakresie, który na pewno spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Proponujemy kartony poligraficzne, ozdobne i wiele więcej. W ofercie mamy również kartony z indywidualnym nadrukiem.

Papiery, bibuły, półpergaminy – Ruda Śląska

Dochodzą do tego profesjonalne papiery, bibuły i półpergaminy oraz tektury introligatorskie. To nie wszystko, ponieważ nasi klienci mogą liczyć na liczne produkty pochodzące z recyklingu, a więc przyjazne dla środowiska, a do tego niektóre z nich spełniają normy certyfikatu zrównoważonego leśnictwa FSC. Dla najbardziej wymagających produktów polecamy kartony i papiery Food Contact, czyli nadające się do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Akcesoria do gadżetów reklamowych

Produkujesz gadżety reklamowe w Rudzie Śląskiej? W takim razie na pewno potrzebujesz do tego różnego rodzaju akcesoriów. Sprzedajemy magnesy, uchwyty, rzepy, gumki introligatorskie, zawieszki, mechanizmy do zamykania i otwierania i wiele więcej. Dzięki temu na pewno Twoje gadżety reklamowe spełnią swoje zadanie. Przy tym Ty będziesz cieszyć się niezawodnością i wysoką jakością.

Nasza firma w Rudzie Śląskiej zaprasza do skorzystania z oferty związanej z usługami poligraficznymi. Korzystamy z nowoczesnych maszyn, dzięki czemu spełnimy oczekiwania najbardziej wymagających, podołamy zleceniom najbardziej skomplikowanym. Drukujemy na bibule, półpergaminie i papierze. Jeśli chcesz, dotniemy zadrukowany materiał do wybranego formatu. Jeżeli masz własny papier, możesz go do nas przynieść.

Maszyny introligatorskie

Potrzebne Ci są maszyny i urządzenia introligatorskie w Rudzie Śląskiej? W takim razie na pewno nasze propozycje przypadną Ci do gustu. Stawiamy na nowoczesne egzemplarze, ale dystrybuujemy też używane urządzenia, które posiadają renomę na rynku. W każdym przypadku oferujemy atrakcyjne ceny.

Sprzedajemy także różnego rodzaju akcesoria, na przykład listwy, narożniki, kleje, mechanizmy do segregatorów, klipy do clipboardów.

linia wielofukcyjna_do_produkcji_okladek

Akcesoria introligatorskie i reklamowe – Ruda Śląska

Nasza firma obsługuje klientów z Rudy Śląskiej od 30 lat. Nabyte doświadczenie i umiejętności sprawiają, że sprostamy skomplikowanym zadaniom. Nieprzerwanie podwyższamy kompetencje i wierzymy, że nasza współpraca będzie owocna. Korzystamy z produktów najlepszych papierni i producentów w Europie, dlatego nasz asortyment jest różnorodny, a więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.