Drukarnia i sklep poligraficzny Ruda Śląska

Potrzebne Ci kartony, akcesoria introligatorskie, materiały papiernicze? A może chcesz skorzystać z profesjonalnych usług poligraficznych? W każdym przypadku nasza firma będzie w stanie Ci pomóc. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty – zachęcamy szczególnie osoby z Rudy Śląskiej i okolic.

Opakowania i kartony

Prowadzisz sklep lub zajmujesz się produkcją różnego rodzaju towarów? W takim razie pewnie potrzebne Ci są dobre, wytrzymałe i wysokiej jakości kartony. Dla klientów z Rudy Śląskiej oferujemy szeroki asortyment w tym zakresie, który na pewno spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Proponujemy kartony poligraficzne, tekturowe, ozdobne i wiele więcej. W ofercie mamy również kartony z indywidualnym nadrukiem.

Dochodzą do tego profesjonalne papiery, bibuły i półpergaminy oraz tektury introligatorskie. To nie wszystko, ponieważ nasi klienci mogą liczyć na liczne produkty pochodzące z recyklingu, a więc przyjazne dla środowiska, a do tego niektóre z nich spełniają normy certyfikatu zrównoważonego leśnictwa FSC. Dla najbardziej wymagających produktów polecamy kartony i papiery Food Contact, czyli nadające się do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Akcesoria do gadżetów reklamowych

Produkujesz gadżety reklamowe w Rudzie Śląskiej? W takim razie na pewno potrzebujesz do tego różnego rodzaju akcesoriów. Sprzedajemy magnesy, uchwyty, rzepy, gumki introligatorskie, zawieszki, mechanizmy do zamykania i otwierania i wiele więcej. Dzięki temu na pewno Twoje gadżety reklamowe spełnią swoje zadanie. Przy tym Ty będziesz cieszyć się niezawodnością i wysoką jakością.

Nasza drukarnia w Rudzie Śląskiej serdecznie zaprasza do skorzystania z naszej oferty związanej z usługami poligraficznymi. Korzystamy z nowoczesnych drukarek i innego rodzaju maszyn, dzięki czemu spełnimy oczekiwania najbardziej wymagających, podołamy zleceniom najbardziej skomplikowanym. Drukujemy na bibule, półpergaminie i papierze. Jeśli chcesz, dotniemy zadrukowywany materiał do wybranego przez Ciebie formatu. Jeżeli masz własny papier, możesz go do nas przynieść, a my go zadrukujemy!

Maszyny introligatorskie

Potrzebne Ci są maszyny i urządzenia introligatorskie w Rudzie Śląskiej? W takim razie na pewno nasze propozycje przypadną Ci do gustu, bo sprzedajemy rozmaite produkty tego rodzaju. Stawiamy na nowoczesne, nowe egzemplarze, ale dystrybuujemy też używane, sprawdzone urządzenia, które posiadają renomę na rynku i są przygotowane do dalszej pracy. W każdym przypadku oferujemy też atrakcyjne ceny.

Sprzedajemy także różnego rodzaju akcesoria, na przykład listwy introligatorskie, narożniki, kleje, mechanizmy do segregatorów, klipy do clipboardów i wiele więcej.

linia wielofukcyjna_do_produkcji_okladek

Nasza firma obsługuje klientów z Rudy Śląskiej od 30 lat. Nabyte doświadczenie i umiejętności sprawiają, że sprostamy najbardziej skomplikowanym zadaniom. Nieprzerwanie podwyższamy nasze kompetencje i wierzymy, że nasza współpraca będzie owocna. Korzystamy z produktów najlepszych papierni i producentów w Europie i nie tylko, dlatego nasz asortyment jest bardzo różnorodny, a więc na pewno znajdziesz w nim coś odpowiedniego dla siebie.