Materiały i usługi poligraficzne Czerwionka-Leszczyny

Strona główna > Materiały i usługi poligraficzne Czerwionka-Leszczyny

Firma KAKADO istnieje na rynku od 1990 roku. Ciągle dołączają do nas nowi klienci, z czego bardzo się cieszymy. Podpisujemy także umowy ze stałymi kontrahentami. Nasze grono współpracowników opiera się na zaufaniu, rzetelności biznesowej i nieustannie się powiększa. Współpraca nie ogranicza się wyłącznie do producentów oraz papierni z Polski, ale również spoza niej. Właśnie to wpływa na wybór, jaki gwarantujemy klientom –  posiadamy jedynie najwyższej jakości, sprawdzone materiały introligatorskie, akcesoria reklamowe, kartony i papiery. Dużą zaletą naszej firmy jest także ekspresowe realizowanie zleceń, bez względu na ich wielkość. Od wielu lat działamy także w Czerwionce-Leszczynach.

W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co potrzebne do produkcji materiałów biurowych: mechanizmy do segregatorów, kieszonki samoprzylepne, wąsy do skoroszytów, rzepy i magnesy, plomby. Oferujemy też kartony dekoracyjne, papiery ekologiczne i poligraficzne, kartony ozdobne, z fakturą, papiery kredowe, satynowe i metalizowane.

ZdjeciePapapieru1 296x300

Czerwionka-Leszczyny – opakowania kartonowe, kartony, artykuły reklamowe i wiele więcej!

Jesteśmy nie tylko dystrybutorem, ale również i producentem – posiadamy w ofercie maszyny introligatorskie wyprodukowane w całości w Polsce. Poza rynkiem polskim działamy także na terenie krajów europejskich. Nasi międzynarodowi klienci to firmy z branży poligraficznej, papierniczej oraz opakowaniowej. Pochodzą oni z Rosji, Estonii, Finlandii, Czech, Słowacji, Litwy, Holandii, Francji, Hiszpanii, Niemiec oraz Belgii.
Poza opakowaniami, kartonami, papierami oraz artykułami reklamowymi, w naszej ofercie znajdziesz wiele innych rzeczy. Są to m.in. tektury lite i kaszerowane, półpergaminy, bibuły gładkie, akcesoria metalowe i plastikowe dla przemysłu poligraficznego oraz reklamowego. Nowością są białe i kolorowe papiery oraz kartony przeznaczone do kontaktu z żywnością, mające stosowne atesty i certyfikaty.

Materiały poligraficzne – Czerwionka-Leszczyny

Ze względu na różnorodność towarów dostępnych w naszej ofercie, jesteśmy konkurentem dla innych firm pośród dystrybutorów papieru oraz akcesoriów biurowych. Dzięki temu, że klient jest dla nas najważniejszy, sukces na rynku polskim osiągnęliśmy bardzo szybko. Potwierdzeniem tego faktu jest wysoka pozycja w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm na Śląsku w rankingu Gepardów Biznesu. Bierzemy systematyczny udział w targach, dzięki czemu kształtujemy rynek materiałów poligraficznych, spotykamy się z kontrahentami i wymieniamy doświadczenia.
Ofertę naszą kierujemy także do agencji reklamowych. To właśnie głównie dla nich w naszym sklepie znaleźć można takie elementy wykończenia artykułów reklamowych. Są to: narożniki do albumów, napy, kółka metalowe, clipy, magnesy, rzepy i plomby, zawieszki, uchwyty do wzorników.