Papiery i kartony food contact Sławków

Strona główna > Papiery i kartony food contact Sławków

Kakado działa na rynku już od 30 lat, cały czas powiększając grono zadowolonych klientów. Oferujemy możliwość skorzystania z akcesoriów introligatorskich oraz reklamowych doskonałej jakości. Gwarantujemy ogromny wybór materiałów i kartonów, dzięki czemu każdy znajdzie to, czego oczekuje. Bez względu na wielkość zamówienia, realizujemy zlecenia bardzo szybko i kierujemy ofertę dla mieszkańców Sławkowa, Siewierza i okolic. 

Materiały reklamowe – Sławków, Siewierz

Rozbudowana oferta sprawia, że z powodzeniem znajdziesz produkty idealne do reklamowania swojej działalności. Zdajemy sobie sprawę z tego, że gadżety reklamowe powinny odznaczać się estetyką i wytrzymałością, dlatego dbamy o każdy najmniejszy szczegół. Zadowolenie klienta jest dla nas kwestią priorytetową, a zatrudnieni fachowcy służą pomocą na każdym etapie realizacji zlecenia. W ofercie znajdziesz wiele akcesoriów reklamowych, a także podłoży do zadruku – od papierów offsetowych, kredowych, satynowanych, ozdobnych, po kartony z fakturą, barwione, gładkie, poligraficzne oraz dekoracyjne.

Ec0oline Przezr

Artykuły reklamowe Sławków

Nowoczesne technologie nie mają dla nas tajemnic. Tworząc artykuły reklamowe dla klientów ze Sławkowa i Siewierza, bazujemy na innowacyjności i solidnym wykonaniu. Dzięki temu zyskujesz pewność, że kartony, papiery, tektury i inne materiały posłużą Tobie i Twojej firmie przez długi czas.

Zajmujemy się głównie dystrybucją oraz produkcją akcesoriów introligatorskich i poligraficznych. Z naszej oferty korzystają przede wszystkim:

  • drukarnie,
  • agencje reklamowe,
  • producenci opakowań,
  • pracownie plastyczne i artyści,
  • szkoły i urzędy.

Przekonaj się już teraz, że z naszą pomocą wybierzesz produkty idealne do realizacji zamierzonych celów. Artykuły reklamowe bardzo często są skutecznym elementem strategii marketingowej danej firmy.

Kartony – Sławków, Siewierz

Działania podejmujemy nie tylko na polskim rynku, lecz także w wielu krajach europejskich. Wyróżnia nas różnorodna oferta i konkurencyjne ceny, jak i szybki rozwój oraz ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Nasze materiały opierają się na doskonałej jakości, natomiast klient liczyć może na bogaty asortyment.

Oferujemy akcesoria metalowe i plastikowe, a także różnego rodzaju papiery, bibuły czy też półpergaminy wykorzystywane w przemyśle reklamowym i poligraficznym. Wprowadziliśmy do oferty także kartony do kontaktu z żywnością, jak również białe i brązowe papiery ekologiczne. Kakado od 2019 roku oferuje wyroby z certyfikatem zrównoważonej gospodarki leśnej FSC™. Aspekt ekologiczny jest dla nas bardzo ważny, dlatego dokładamy starań, aby produkty były przyjazne dla środowiska i natury. 

Maszyny introligatorskie – Sławków, Siewierz

Produkujemy również maszyny introligatorskie działające wydajnie i z zachowaniem nowoczesności, takie jak: aplikatury kleju, nitownice, dziurkacze, zaciskarki, bigownice i prasy rolowe.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, w której znajdziesz materiały i artykuły reklamowe. Zaufało nam bardzo dużo firm, które cały czas korzystają z naszej oferty. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro klienta i służymy doradztwem podczas wyboru najlepszego rozwiązania. Wyróżnia nas atrakcyjna cena oraz doskonała jakość produktów, które przekazujemy na rynek polski i zagraniczny.