Materiały i usługi poligraficzne Czechowice-Dziedzice

Strona główna > Materiały i usługi poligraficzne Czechowice-Dziedzice

Firma KAKADO funkcjonuje na rynku od 1990 roku. Stale powiększamy grono stałych kontrahentów, a z naszych usług korzysta coraz więcej zaufanych klientów. Współpracujemy z producentami oraz papierniami w całej Polsce, ale nie tylko – działamy również na terenie Europy. Właśnie dzięki dużej ilości dostawców gwarantujemy klientom wysokiej jakości produkty. W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone papiery, kartony, tektury i materiały introligatorskie. Spośród innych firm obecnych na rynku wyróżnia nas także ekspresowa realizacja zleceń, niezależnie od ich wielkości.

W naszej ofercie znajdziesz wszystko to, co jest Ci potrzebne w poligrafii: papiery satynowe i metalizowane, kredowe, klasyczne papiery do druku, papiery samoprzylepne i samokopiujące, wiele rodzajów kartonów, kieszonki samoprzylepne, uchwyty do długopisów, nity i śruby introligatorskie, klej CR, mechanizmy do segregatorów oraz wiele innych akcesoriów.

libretto okleina

Czechowice-Dziedzice – kartony, opakowania kartonowe, maszyny introligatorskie drukarki przemysłowe

Jesteśmy czołowym dystrybutorem introligatorskich i poligraficznych materiałów przeznaczonych dla drukarni, agencji reklamowych oraz branży opakowań. Obszar naszego działania to nie tylko Polska, ale również rynek europejski. Współpracujemy z wieloma krajami, a naszymi międzynarodowymi odbiorcami są producenci branży papierniczej, opakowaniowej oraz poligraficznej. Pochodzą oni z Niemiec, Belgii, Holandii, Czech, Rosji oraz Estonii, Francji czy Hiszpanii.

Co więcej, w naszym asortymencie znajdziesz nie tylko kartony, opakowania i maszyny introligatorskie. Posiadamy również półpergaminy, papiery kraftowe, eleganckie bibuły, papiery do różnych zastosowań, tektury i akcesoria metalowe oraz plastikowe. Hitem w naszym sklepie są papiery i kartony stworzone z myślą o kontakcie z żywnością z linii Food Contact.

KAKADO – Twój sklep w Czechowicach-Dziedzicach

Biorąc pod uwagę nasz szeroki asortyment, bardzo szybko staliśmy się konkurencyjną firmą na rynku. Sukces spowodowany jest faktem, że zawsze słuchamy naszych klientów i wychodzimy naprzeciw ich potrzebom. Potwierdzeniem tego jest nasza wysoka pozycja w rankingu najszybciej rozwijających się firm na Śląsku – Gepardy Biznesu. Co więcej, bierzemy także udział w targach branżowych, dzięki czemu aktywnie kształtujemy rynek materiałów poligraficznych zyskujemy wciąż nowych dostawców.

Nasza oferta skierowana jest także do wszystkich agencji reklamowych i PRowych. To właśnie z myślą o nich w naszym asortymencie znajdują się akcesoria do wykończenia artykułów reklamowych. Są to m.in. napy, narożniki do albumów, kieszonki samoprzylepne, uchwyty do długopisów, magnesy i rzepy samoprzylepne, gumki do teczek.

Wyjątkowe miejsce w naszej ofercie znajdują również produkty przeznaczone do produkcji wzorników. Są to np. kółka zawieszkowe z metalu, napy, nity, haki i śruby introligatorskie. W naszym sklepie znajdziesz także maszyny introligatorskie. Czechowice-Dziedzice to miejsce, w którym można nabyć nasze produkty!