Materiały i usługi poligraficzne Kłobuck

Strona główna > Materiały i usługi poligraficzne Kłobuck

Działając na rynku od ponad trzydziestu lat, doskonale wiemy, czego oczekują potencjalni klienci. Zajmujemy się dystrybucją materiałów introligatorskich, także poligraficznych dla reprezentantów takich segmentów, jak: drukarnie, producenci opakowań, agencje reklamowe czy zakłady fotograficzne. Nasze produkty zostały wykonane z trwałych tworzyw, dzięki czemu charakteryzują się wytrzymałością, a przy tym uniwersalnością. Każdą umowę negocjujemy indywidualnie, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze, jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej specjalistyczne zamówienia.

Szeroki wybór produktów – tektury, papiery, kartony – Kłobuck

Nie ograniczamy się do żadnego konkretnego rynku. Posiadamy szeroką paletę usług i produktów. W naszej ofercie znajdziesz między innymi: papiery poligraficzne i specjalne, tektury introligatorskie lite, kartony różnego rodzaju, akcesoria metalowe. Nasze towary posiadają wysoką jakość i pozwalają na długie użytkowanie. Rozumiemy, że bez odpowiedniego zaplecza nie moglibyśmy świadczyć usług na najwyższym poziomie, dlatego wyposażyliśmy nasz zakład w nowoczesny park maszynowy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaopatrzyć Twój biznes w Kłobucku zarówno w małej wielkości zamówienia, jak i specjalistyczne. Rozbudowa bazy kontrahentów z całego świata pozwala nam na wprowadzanie do oferty nowych produktów, zgodnych z oczekiwaniami rynku. Między innymi dlatego od niedawca sprzedajemy papiery i kartony z serii Food Contact do pakowania żywności, posiadające atesty i certyfikaty. Szeroki wachlarz artykułów uzupełniają kartony ozdobne, okleiny introligatorskie, jak również papiery kraftowe brązowe, białe i prążkowane. Ta różnorodność sprawia, że zaufały nam już liczne drukarnie, pracownie artystyczne i producenci opakowań.

Alchemy Perlowy I Inne Resize 228x300

Materiały reklamowe – Kłobuck

Funkcjonujemy na mocno konkurencyjnym rynku. Zapewnia to swobodę działania, ale także wiąże się z ryzykiem. O sukcesie przedsięwzięcia decyduje suma wielu czynników, z których kluczowym pozostaje reklama. Aby wzmocnić skuteczność przekazu swojej marki, warto zaopatrzyć się w sprawdzone materiały reklamowe w Kłobucku. W naszej ofercie znajdują się między innymi niezawodne rodzaje zamknięć do pudełek, teczek lub torebek. Oferujemy magnesy samoprzylepne w standardowych rozmiarach lub wykonane na zamówienie klienta. Do zabezpieczenia torebek warto wykorzystać plomby lub rzepy samoprzylepne. Jeśli szukasz uchwytów na CD, do długopisów, clipów do clipboardów lub akcesoriów do tworzenia wzorników, zapraszamy do kontaktu.

Druk fleksograficzny – Kłobuck

Artykuły reklamowe w Kłobucku to nie jedyna nasza specjalizacja. Oferujemy maszyny introligatorskie, nowe oraz używane, a także maszyny do produkcji pudełek i opakowań czy okładek. Kody kreskowe, zawartość produktu czy oznaczenia na opakowaniach – wszystkie te czynności łączy konieczność zadruku małą czcionką. Aby zachować czytelność i estetykę opakowania, warto zainwestować w wysokiej jakości druk fleksograficzny. Kłobuck to jedna z lokalizacji, w której pozostajemy do Twojej dyspozycji. Reputację naszej marki potwierdzają liczne kontrakty na dostawy z wielu krajów europejskich. Zapewniamy wysoką jakość wykonania, elastyczność oraz dostęp do nowinek branżowych.