Papiery i kartony food contact Żory

Strona główna > Papiery i kartony food contact Żory

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości papiery poligraficzne, papiery szare i kartony makulaturowe przyjazne środowisku, linię Food Contact, papiery typu kraft białe oraz brązowe oraz okleiny introligatorskie, bibuły i półpergaminy. Wszystkie produkty są wytwarzane ze sprawdzonych, wysokiej jakości surowców, które pochodzą od zaufanych dostawców. Część z nich jest całkowicie przyjazna środowisku, co jest potwierdzone certyfikatem FSC – symbolem zrównoważonej gospodarki leśnej.

Różne zastosowania kartonów i papierów

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różnorodne potrzeby mają nasi Klienci. Dlatego z myślą o Tobie proponujemy produkty, które możesz wykorzystać do różnych zastosowań. Kartony i papiery makulaturowe sprawdzą się do pakowania paczek i przesyłek. Możesz je wykorzystać do pakowania prezentów w sposób ekologiczny. Produkty są wytwarzane z elementów pochodzących z recyklingu. Posiadamy także w ofercie papiery z barierą tłuszczoszczelną. Oferujemy je w roli oraz docięte na wymiar wg życzenia Klienta. Jeśli prowadzisz biznes w Żorach, Pawłowicach, Suszcu – nie wahaj się i zadzwoń do nas już dzisiaj!

Papiery do pakowania żywności w Żorach

Papiery i kartony Food Contact są przeznaczone do pakowania żywności. Papiery typu kraft nadają się do produkcji toreb na zakupy, prezenty oraz torebek fałdowych. Za pomocą bibuły i półpergaminu możesz zapakować delikatne przedmioty, które chcesz podarować w prezencie, np.: biżuterię, szkło czy porcelanę.

Okleiny i kartony ozdobne – Żory, Suszec

Okleiny introligatorskie oferujemy w wersji błyszczącej, lakierowanej oraz matowej. Kartony ozdobne są dostępne w różnych gramaturach i wariantach kolorystycznych. Oferujemy je w różnych fakturach, gładkie, metalizowane, barwione oraz czarne. W ofercie mamy również przekładki makulaturowe z litej tektury wykorzystywane do zabezpieczania powierzchni oraz produktów na paletach.

SAM 3683 300x225

Wysokiej jakości maszyny introligatorskie

Oprócz sprzedaży opakowań kartonowych na terenie miasta Żory, Suszec i Pawłowice oferujemy także maszyny introligatorskie nowe, jak i używane. Urządzenia są wysokiej jakości, pochodzą od polskich producentów. Dostępne są sprzęty takie jak: bigownica, nitownica ręczna, dziurkacz ręczny, prasa rolowa, zaciskarka, oklejarka oraz zawijarka. Znajdziesz też u nas automatyczne linie do produkcji okładek, klejenia i laminowania oraz linie do kaszerowania z zawijaniem.

Dodat­kowe usługi – Żory, Pawłowice, Suszec

Świadczymy również dodatkowe usługi, jak druk fleksograficzny. Oferujemy druk na półpergaminach  25–50 gsm, druk na bibule 17–22 gsm oraz druk na papierze 50–120 gsm. Wykonujemy zadruki w jednym lub w 2 kolorach – możesz nadrukować swój logotyp i zlecić zadruk wstęgi papieru na dany kolor. Realizujemy nadruki na papierze dostarczonym przez naszych Klientów i oferowanym w naszym sklepie – zarówno stacjonarnym, jak i internetowym.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, abyście byli zadowoleni z dostarczanych przez nas produktówi. Gwarantujemy, że jesteśmy firmą godną zaufania, która dba o swoich klientów.