Materiały introligatorskie oraz poligraficzne Świętochłowice

Strona główna > Materiały introligatorskie oraz poligraficzne Świętochłowice

Dobrej jakości tworzywo gwarantuje fenomenalny efekt końcowy. W każdej dziedzinie istnieje taka zależność, a w sferze druku i poligrafii jest aspektem kluczowym. Usługi druku fleksograficznego, które oferujemy w Świętochłowicach, wykonujemy na wysokiej jakości podłożach o zróżnicowanych gramaturach – zarówno na papierze, półpergaminach, jak i na bibule.

Firma Kakado istnieje od 1990 roku i od tamtej pory nieustannie dopracowuje każdy szczegół, aby oferowana rzecz wypuszczona spod naszych skrzydeł satysfakcjonowała potencjalnego klienta. 

Druk fleksograficzny – Świętochłowice

Druk flexo dotyczy tworzenia najlepszych jakości wydruków na skalę przemysłową. Wyróżnia się kilka rodzajów druków w poligrafii, które posiadają różne cechy charakterystyczne i tak naprawdę oczekiwania klienta precyzują dobór zastosowanej technologii. Firma Kakado oferuje całą gamę wysokiej jakości papieru, tektury czy kartonu, które stanowią bazę każdego projektu. W ofercie znajdują się papiery poligraficzne o różnym formacie, gramaturze czy zabarwieniu.

Papiery i kartony – Świętochłowice

W naszym asortymencie znajdziesz papier poligraficzny, ale również samoprzylepny, który wykorzystuje się w celu ekspozycji oferty do produkcji etykiet. Idąc z nurtem potrzeb klientów, Kakado oferuje papier ekologiczny oraz tekturę wykonaną z makulatury. Ekologiczne rozwiązania nie są nam obce i nieustannie szukamy dostawców materiałów, które byłyby przyjazne dla środowiska.

Wiele rodzajów papierów czy półpergaminy można wykorzystać do pakowania żywności. Jest to m.in. linia papierów i kartonów „food contact”, które nie są wybielane chlorem, mają neutralne ph. Nie zmieniają one właściwości produktów spożywczych. Półpergamin czy bibułę można wykorzystać do pakowania przesyłek, aby podkreślić estetyczny wygląd rzeczy. Natomiast kartony poligraficzne do nadruku mogą stanowić bazę do umieszczenia logo firmy.

ALCHEMY Big Resize 229x300

Tektura introligatorska Świętochłowice

Bogaty asortyment firmy sprawia, że wiele przedsiębiorstw czy małych działalności gospodarczych może skorzystać z owej oferty. Kartony dostarczane nas na terenie Świętochłowic stanowią bazę marketingu, gdzie logo firmy może przejść z rąk do rąk. Reklamy, wszelkie oferty, przesyłki firmowe, plakaty są wykorzystywane przez niemalże 100% przedsiębiorstw. Nawiązanie współpracy wiąże się z licznymi profitami w postaci rabatów oraz wysokiej jakości oferowanych produktów.

Akcesoria poligraficzne – Świętochłowice

Akcesoria introligatorskie są propozycją dla drukarni, introligatorni czy punktów ksero. Agencje reklamowe bazują na sztuce poligraficznej, więc i tam artykuły nasze znajdą zastosowanie. Marki obuwnicze i odzieżowe mogą wykorzystać pergaminy i bibuły do pakowania przesyłek. Sklepy z żywnością mogą postawić na estetykę i bezpieczeństwo papieru „food contact”. Sklepy papiernicze mogą nawiązać z naszą firmą współpracę, jak i rozszerzyć zakres działalności, co wiąże się z większym zyskiem. Korporacje i  administracja może wzbogacić miejsce pracy, inwestując w dobrej jakości artykuły papiernicze. Studia fotograficzne bazują na akcesoriach papierniczych, więc tak naprawdę możliwości współpracy jest wiele. To świadczy o popycie na akcesoria poligraficzne i introligatorskie. 

Zapraszamy do współpracy w Świętochłowicach

Firma Kakado nastawiona jest na wysoką jakość produktów. Liczne certyfikaty podkreślają nieskazitelność biznesu w dziedzinie poligrafii. Warto wspierać rodzinne polskie biznesy, które są nastawione na dobro i satysfakcję klienta. Dzięki temu przyczyniasz się także do sukcesu krajowej gospodarki.