Materiały i usługi poligraficzne Zawiercie

Strona główna > Materiały i usługi poligraficzne Zawiercie

Jesteśmy prężnie działającą firmą z Będzina, specjalizującą się w materiałach poligraficznych, reklamowych oraz opakowaniowych. Nasza oferta skierowana jest także do przedsiębiorców innych miast. Jeśli mieszkasz bądź prowadzisz firmę w Zawierciu lub okolicy, koniecznie sprawdź, co możemy Ci zaoferować. W swoim asortymencie mamy różnego rodzaju akcesoria reklamowe, papiery do druku, maszyny introligatorskie, kartony czy opakowania. Nasze zlecenia realizujemy ekspresowo!

Mamy dużą bazę stałych klientów i kontrahentów – chętnie nawiązujemy zwłaszcza współpracę z firmami i klientami z Zawiercia. Nie wiesz, gdzie kupić papiery, kartony, maszynę introligatorską czy specjalistyczne akcesoria z branży poligraficznej? Zapoznaj się z naszym asortymentem. W przypadku wątpliwości na pewno Ci doradzimy.

Akcesoria reklamowe – Zawiercie

Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która oferuje tak wiele różnorodnych akcesoriów reklamowych w okolicach Zawiercia oraz na całym Śląsku. Posiadamy bogaty asortyment akcesoriów do wykończenia artykułów biurowych. Są to m.in.:

  • zawieszki i uchwyty do wzorników,
  • narożniki do albumów,
  • napy,
  • uchwyty do długopisów,
  • uchwyty do płyt CD,
  • samoprzylepne kieszonki,
  • gumki introligatorskie,
  • magnesy samoprzylepne,
  • kiwaki do wobblerów, które obecnie są modnym trikiem wykorzystywanym do przyciągnięcia uwagi potencjalnego klienta.

Maszyny introligatorskie – Zawiercie

W przypadku oferty maszyn introligatorskich skierowanych do klientów z Zawiercia mamy naprawdę duży wybór. Sprzedajemy zarówno nowe, jak i używane maszyny introligatorskie, takie jak: bigownice, nitownice ręczne, dziurkacze, oklejarki, zawijarki, prasy rolowe, zaciskarki uniwersalne, linie do kaszerowania z zawijaniem czy automatyczne linie do produkcji okładek.

Oczywiście oferujemy też wykonanie maszyn według Twojego indywidualnego projektu. Wystarczy, że do nas napiszesz! To nie wszystko. Prowadzimy również bieżące naprawy, przeglądy i remonty wszystkich maszyn z naszej oferty, a także wykonujemy modernizacje maszyn introligatorskich (podajniki papieru i tektury, aplikatory kleju, folii, wycinanie oraz otworowanie materiału).

Kartony – szeroka oferta dla klientów z Zawiercia

Oferujemy wszelkiego rodzaju kartony – ozdobne, gładkie, kolorowe, fakturowane. Kartony ozdobne Clarito występują w naszej ofercie w różnych kolorach. Ponadto kartony Ivory gładkie i z fakturą czy kartony metalizowane Metallic Pearl. Dostępne są także kartony poligraficzne i przeznaczone do zadruku. Mamy także szeroki wybór oklein introligatorskich. Występują w wielu kolorach oraz wersjach – lakierowanej, błyszczącej oraz matowej.

U nas znajdziesz również kartony przeznaczone do produkcji opakowań. Co ważne, w naszej ofercie są również dostępne kartony i papiery przeznaczone do kontaktu z żywnością (seria Food Contact). Jeśli dotychczas nie wiedziałeś, gdzie w Zawierciu czy na Śląsku kupić tego typu opakowania, to Twój problem został właśnie rozwiązany.

papier kolor druk

Istnieje bardzo duża szansa, że w naszej ofercie znajdziesz nawet specyficzne i pozornie trudno dostępne materiały, których nie mogłeś znaleźć w innych miejscach. Zaopatrujemy w papiery i kartony kontrahentów z przeróżnych branż – opakowaniowej, spożywczej, farmaceutycznej, modowej, kosmetycznej, poligraficznej i wielu, wielu innych, co tylko podkreśla nasz szeroki zestaw wyrobów.

Różnorodny asortyment

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się i najlepszych firm na Śląsku. Nasza oferta wciąż się powiększa. Sprzedajemy wysokiej jakości sprzęt. Mieszkańcom i potencjalnym kontrahentom z Zawiercia oferujemy papiery, opakowania, kartony, akcesoria reklamowe czy maszyny introligatorskie. Zapewniamy również specjalistyczne doradztwo i indywidualne podejście do klienta. Prowadzisz agencję reklamową, drukarnię, pracownię plastyczną, zakład fotograficzny w Zawierciu lub jesteś artystą? Zapraszamy do jednej z najlepszych firm na Śląsku, specjalizującej się w materiałach poligraficznych, reklamowych oraz opakowaniowych – zapraszamy do Kakado!